5 způsobů, jak docílit perfektního zimního looku

Zima se v té pravé podobě ukázala o něco později, než jsme možná čekali, a tak i článek se zimní tématikou přichází na řadu až dnes. V dnešním článku se zaměříme na 5 současných trendů, které vám napoví, jak oživit své zimní outfity.

Pánské klobouky

Pánské klasické klobouky vypadají obzvlášť v zimě na ženách skvěle. Máte-li k nim i hezké dlouhé lokny, může to být pro vás skvělý typ, jak dát šmrnc vašemu looku.

Paris Street Style Fashion.
zdroj: fashionstylemag.com

Tmavý odstín rtěnky

Tmavý odstín rtěnky funguje nejlépe na podzim a v zimě. Vínové a borůvkové odstíny rtěnky zkombinované s béžovou a krémově hnědou jsou jako dva kontrastní protiklady, které dohromady tvoří velmi pěkný dojem.

best-dark-red-lipstick
zdroj: fashion-couture.com

Vlnité vlasy

Současným trendům v dámských účesech kralují dlouhé vlnité vlasy. Příprava takového účesu je maximálně jednoduchá, vystačíte si jen s kulmou a lakem na vlasy.

The Cinema Society Hosts An After Party For "Two Lovers" Screening
zdroj: bakuland.net
Burberry Soho Store Celebrates Fashion's Night Out
zdroj: bakuland.net

Kouřové stíny

V období Vánoc a silvestrovských oslav je dostatek příležitostí k nevšednímu líčení a tím mohou být právě kouřové stíny. Pokud nevíte jak na to, mrkněte se na následující video:

Smokey-eyes-and-Eyeliner-Best-Make-up-for-Blue-eyes
zdroj: stylespalace.com

Zimní čelenky

Pokud si nechcete zničit účes čepicí, zimní čelenka je vhodnou alternativou, která spolehlivě zahřeje. Aktuálně se jedná o velmi oblíbený trend v zahraničí, tak uvidíme, jestli se uchytne i u nás.

asos
zdroj: asos.com
image1xxlasos
zdroj: asos.com
image1xxlasos2
zdroj: asos.com

Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!