5 tipů pro bělejší úsměv

Pokud nechcete utrácet peníze za profesionální bělení zubů, pak čtěte dál. Máme pro vás 5 spolehlivých tipů, díky kterým při každodenním péči získáte bělejší úsměv! Dentální hygienu a pravidelné čištění to sice nenahradí, ale i tak tyto triky rozhodně zkuste. Tak pojďme na to.

1. Bělící pasta z drogerie

Nemusíte utrácet tisíce, abyste docílili bílých zubů. Podpořit v krásném úsměvu vás může obyčejná jemně bělící zubní pasta z drogerie, která vám nezruinuje peněženku. Zuby si čistěte klasicky 2x denně. Nadměrné čištění je podle zubařů spíše na škodu než ku prospěchu.

Foto: Depositphotos

2. Ústní voda v koupelně i kabelce

Ústní voda by se měla stát vaší nepostradatelnou součástí jako například rtěnka. Tento pomocník by neměl chybět nejen ve vaší koupelně, ale i kabelce. Do té se díky miniatuře, kterou koupíte opět v každé drogerii, hravě vejde. Ústní vodu používejte po každém pití kávy, čaje a po jídle. Zbavíte se tak nepříjemných bakterií, které zamezují bílému úsměvu.

Foto: Depositphotos

3. Trik spočívá v brčku

Káva a černý i zelený čaj obsahují barevné sloučeniny, které se usazují na zubní sklovině a ta časem žloutne. Nebojte se, nebudeme vás nutit přestat pít kávu. Takoví tyrani nejsme! Máme pro vás ale skvělý trik, díky kterému si můžete dopřát ranní kávu nebo čaj a zároveň mít i bílý úsměv. Svůj oblíbený nápoj jednoduše vypijte pomocí brčka. Omezíte tak styk vašeho oblíbeného nápoje se zubní sklovinou.

Foto: Unsplash

4. Používejte správný odstín rtěnky

Tento tip využijí převážně dámy. Než docílíte bělejšího úsměvu, pomozte si líčením (jako vždy). Věděly jste, že se špatným odstínem rtěnky vypadají vaše zuby ještě žlutější než jsou? Vyhýbejte se červeným a oranžovým odstínům. Raději vsaďte na odstíny např. vínové a švestkové. Blíží se podzim, kdy tyto odstíny budou všude, využijte toho!

Foto: Depositphotos

5. Dentální hygiena a pravidelná návštěva zubaře

Víme, že návštěva zubaře nebo dentální hygieny nepatří mezi oblíbená místa, která si přejete navštívit. Přesto vám ale pravidelné návštěvy dlouhodobě zajistí zdravější a bělejší úsměv. Nechte si poradit, jak se o svůj chrup správně starat. Získáte krásný bílý úsměv, po kterém všichni toužíme.

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments