Ať už si chcete vytvořit celou novou kolekci šperkových doplňků nebo jen chcete rozšířit svou šperkovnici o nový parádní kousek, určitě si říkáte, který šperk by vám neměl chybět. Šperk je skvělým doplňkem, který dokáže i ten nejjednodušší outfit dotáhnout k dokonalosti.

Budete-li mít ve své šperkovnici následujících pět typů šperků, s jakýmkoli oblečením budete mít vždy po čem sáhnout.

1. Jemné perly

Perlové šperky jsou skvělým doplňkem k jakémukoli outfitu. Podtrhnou ženskou krásu a eleganci. I těm nejjednodušším oděvům dodají potřebnou jiskru a šmrnc. Ostatně ne nadarmo byly perlové náhrdelníky a náušnice nejoblíbenějšími doplňky takových dám, jakými byly Coco Chanel nebo Jackie Kennedy.

Perlový náhrdelník se skvěle hodí k oděvům na formálnější příležitosti, kterým propůjčuje punc luxusu a sofistikované krásy. Výborně se také kombinuje k oblečení do kanceláře, kterému dodává na nápaditosti.

obrazek1obrazek2

2. Diamantové náušnice

Diamanty se stejně jako perlové šperky hodí takřka ve všemu, ve vaší šperkovnici by tedy neměly chybět alespoň malé peckové diamantové náušnice. Zlaté náušnice s diamanty dodají i těm nejstřídmějším šatům nádech luxusu a nadpozemské krásy. Ne nadarmo se diamantové šperky tak často objevují jako doplněk slavných dam na červeném koberci.

obrazek3obrazek4

3. Univerzální hodinky

Hodinky už nejsou dávno jenom praktickou výbavou mužského šatníku, ale získaly si oblibu i mezi ženami, které oceňují nejen jejich praktické využití, ale i sofistikovanou krásu. Pro každodenní nošení jsou ideální elegantní hodinky menší velikosti s kovovým páskem, které vám nejenom řeknou, kolik je hodin, ale poslouží vám i jako vkusný módní doplněk. Skvělou volbou jsou i hodinky s moderním koženým páskem.

4. Koktejlový prsten

Zatímco na levé ruce je místo vyhrazené pro váš zásnubní nebo snubní prsten, na pravé ruce můžete s prsteny více experimentovat. Oblíbeným doplňkem jsou tzv. koktejlové prsteny. Svým zajímavým a výrazným designem na sebe spolehlivě strhnou pozornost a z vás se stane hvězda každého večírku.

obrazek5obrazek6

5. Statement náhrdelník

Protože aktuálním trendem jsou výrazné šperky, neměl by alespoň jeden kousek chybět ani ve vaší šperkovnici. Skvělou volbou jsou statement náhrdelníky třpytivých nebo pastelových tónů, které tvoří nádherné kombinace s jednoduchými šaty nebo tílky. S výraznými náhrdelníky ve vintage stylu snadno vytvoříte celý outfit za pomoci jednoho šperku a jednoduchých šatů.

obrazek7obrazek8

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments