5 pánských outfitů na letní festivaly

Léto je v plném proudu a stejně tak i letní festivaly, se kterými se, jako každý rok, roztrhl pytel. Ovšem s letními festivaly je spjat jeden problém a to sice ten, že už občas nevíte, co si na ně máte obléct. My vám proto přinášíme 5 outfitů, se kterými na jakémkoliv (snad vyjma metalového) festivalu zazáříte, abychom vám tento mnohdy zapeklitý problém usnadnili.

Lázeňský švihák

Základem outfitu, se kterým na letním festivalu rozhodně zabodujete, tvoří výrazná, nicméně elegantní košile, a jednobarevné kalhoty a boty. Vše můžete doplnit výrazným páskem, který dokáže outfit ozvláštnit a nedovolí mu zapadnout mezi průměr.

[easy-image-collage id=15828]

Na léto doporučujeme celý outfit sladit do světlé barvy, třeba bílé a béžové, jak je tomu na této fotografiích. Jediné, co bychom oproti fotce doporučili na letní festival změnit, je, že kvůli lepší cirkulaci vzduchu bychom vyměnili dlouhé kalhoty za kraťasy stejné barvy.

Nedbalý elegán

Pokud chcete působit dojmem nedbalého elegána, tak doporučujeme smíchat 2 naprosto kontrastní prvky – formální či polo formální košili a kraťasy s výrazným barevným vzorem či potiskem. Svůj styl ležérního, leč elegantního, pohodáře můžete podtrhnout volbou pantoflí či moderních sandálů (ponožky nechte doma).

[easy-image-collage id=15831]

Rovněž nezapomeňte na volbu vhodných doplňků, které u tohoto druhu outfitu hrají nezanedbatelnou roli. Stylové brýle a hodinky jsou přesně to, co tento outfit potřebuje.

Klasik

Pokud patříte mezi konzervativní lidi, kteří se nedokáží odvázat ani na letních festivalech, tak doporučujeme sáhnout po outfitu, který jsme příznačně nazvali klasik, neboť při jeho sestavování byly použity jen barvy a střihy, které jsou velice střídmé.

[easy-image-collage id=15834]

Základem úspěchu klasického outfitu je sázka na oblečení bez zbytečných vzorů a potisků v léty ověřené barevné kombinaci, v našem případě tmavě zelené a hnědé. Klasický vzhled můžete podtrhnout, pro léto tak typickým, slaměným kloboukem, který pozdvihne celý outfit na vyšší level.

Brácha Dana Nekonečného

Cílem tohoto outfitu je se pořádně odvázat a ukázat okolí, že máte smysl pro humor a recesi. Ať už jste v běžném životě právník, businessman či pohřebák, letní festivaly představují jedinečnou možnost k tomu si obléci něco bláznivého, co byste si za normálních okolností na sebe rozhodně nevzali.

 

[easy-image-collage id=15837]

Tento outfit, pracovně pojmenovaný po ikoně ztřeštěných kostýmů, nemá žádná pevná pravidla, nicméně alfou a omegou jeho úspěchu je volba co možná nejbláznivější, ideálně havajské, košile a co možná nejzvláštnější pokrývky hlavy. Vše můžete okořenit bizarními doplňky v podobě nadměrně velkých brýlí či květinového náhrdelníku.

Pan podnikatel

Považujete obleky za svojí druhou kůži a nechcete se jich vzdát, ani když jedete na některý z letních festivalů? V tom případě vám to schvalujeme, neboť je důležité se ve zvoleném oblečení cítit hlavně přirozeně a uvolněně.

[easy-image-collage id=15841]

Oblek na letní festivaly však doporučujeme pouze ze dvou materiálů – buď z vlny, jejíž přírodní vlastnost v podobě regulace teploty vás dokáže příjemně ochlazovat i během těch nejteplejších letních dní, nebo z bavlny, která představuje zřejmě nejideálnější řešení, neboť je nejprodyšnější.

Foto: Lookastic.co.uk, Yandex.net, Esellerpro.com,Theclothingrental.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.