5 netradičních barev v pánském šatníku, které rozhodně stojí za vyzkoušení

Pánové, nudí vás neustálé nošení klasických barev typu bílá, černá, tmavě modrá a jste zarytými bojovníky proti módní šedi ulic? Tak v tom případě je tento článek ušit přímo vám na míru! Načerpejte inspiraci na zajímavé barvy a kousky, kterými rozšířit svůj šatník.

Meruňková

Meruňková barva je považována za výsadu žen. Buďte si však jisti, že tato barva nejenom že pánům nesmírně sluší, ale zároveň představuje i ideální doplnění jejich outfitu na letní dny.

Jediné úskalí nošení této barvy představuje skutečnost, že se díky svému světlému odstínu hodí spíše k tmavšímu typu pleti, tudíž pokud jste ředitelem vápenky, doporučujeme vám meruňkovou do svého šatníku raději nezařazovat.

[easy-image-collage id=16563]

Meruňková nejvíce vynikne na jednoduchém tričku, košili či botách. Naopak se tato barva příliš nehodí na dlouhé kalhoty nebo zimní bundu.

Pastelově zelená

Tato barva představuje rovněž ideální doplnění letního outfitu, kterému dokáže dodat svěží a uvolněný look.

Pastelově zelená se nejvíce hodí ke košili, tričku nebo pro odvážné i k obleku. Naopak na zimní bundě či kabátu tato barva opravdu dobře vypadat nebude.

[easy-image-collage id=16564]

Fialová

Tato barva v českých ulicích není moc k často k vidění, což nás neskutečně mrzí, neboť je vysoce elegantní a vůbec není okoukaná.

Fialová je barvou, která bude úžasně vypadat na triku, polotričku a zejména na obleku. Přes veškerou snahu se nám nepovedlo nalézt druh oblečení, na kterém by fialová nevypadala dobře.

[easy-image-collage id=16565]

Oranžová

Pokud překonáte prvotní strach, že budete vypadat jako jeden ze zaměstnanců Pražských služeb, zjistíte, že oranžová barva představuje ideální osvěžení vašeho letního šatníku.

Ač se to na první pohled nemusí zdát, oranžová se dá úspěšně kombinovat s jinými barvami – zejména tedy s tmavými. Ovšem ideálním doplňkem k oranžové je barva bílá, jenž ještě více podtrhne svěžest celého outfitu.

[easy-image-collage id=16566]

Oranžová vypadá nejlépe na polotrikách, kalhotách a možná překvapivě na kabátech. Oproti tomu na zimních bundách a košilích oranžová vůbec dobře nevypadá.

Starorůžová

Ano, o mužích v růžových tričkách se traduje spousta zvěstí, ale přeci jen žijeme ve 21.století, tudíž žádný zbytečný předsudek rozhodně není na místě.

Zejména starorůžová je barvou, která by neměla chybět v šatníku žádného milovníka módy a vkusného oblékání.

[easy-image-collage id=16567]

Nejlépe vypadá starorůžová na mikinách, svetrech a košilích. Naopak moc nedoporučujeme kupovat obleky a kalhoty v této barvě.

Foto: Topman.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.