5 nápadů na originální dárky k výročí

Lámete si hlavu nad dárkem k výročí, které oslavíte společně s vaší drahou polovičkou? Nebo se možná blíží výročí vašich rodičů, kterým chcete udělat radost? Pokud vám došly nápady a inspirace na pěkný dárek nepřichází, máme pro vás hned 5 zajímavých tipů.

Kytice z čokolády

Kdo by neměl rád čokoládu? S rukou na srdci si přiznejme, že tu a tam sladké dobrotě nikdo z nás nedokáže odolat. Darovat bonboniéru je taková okoukaná klasika. Ale kytice z čokoládových pralinek? To už je jiný level a dotyčného tahle slaďoučká pochoutka určitě potěší.

Fotokniha plná vzpomínek

Co hezčího můžete jeden druhému dát, nežli společně strávený čas a především vzpomínky, na které se nezapomíná? Pěkným dárkem je fotokniha plná vzpomínek. Vytvoření fotoknihy online vás bude bavit, můžete totiž rozhodovat o tom, jak bude kniha vypadat. Vyhrajte si se sestavením fotek, přidejte doplňující obrázky nebo texty. Alternativou může být i jiný personalizovaný produkt s vašimi společnými snímky z fotoaparátu – fotokalendáře.

Tip: Fotoknihy a fotokalendáře FotoZeus vás mile překvapí vynikající kvalitou a cenovou dostupností.

Wellness pobyt

Sbalte si pár věcí do batohu a vydejte se za odpočinkem. I když by se mohlo zdát, že wellness pobyt, kde se necháte rozmazlovat, je nudný dárek, nemusí tomu být úplně tak. Stačí si dát s výběrem záležet a vybrat takový pobyt, kde budete mít nejen pečující procedury, ale i večeři ve dvou, vířivku s bublinkami a podobně. Vybrat můžete ubytování v atraktivní lokalitě, která bude bohatá i na aktivnější aktivity, například turistika, cyklistika a jiné.

Lampa z vlastní fotografie

Určitě máte mnoho společných fotek. Proč je nepovýšit na vyšší úroveň? Nechte si z fotky vyrobit originální LED lampu. Z takového dárku bude vaše drahá polovička určitě nadšená. Společnou fotku budete mít neustále na očích a po setmění, když ji rozsvítíte, navíc navodí příjemnou atmosféru.

Boxy s překvapením

Jak pro muže, tak i pro ženy se dají pořídit originální boxy plné překvapení. Stačí se porozhlédnout v nabídce na internetu a vybrat takový obsah, který bude na míru vašemu partnerovi. Muž ocení bednu s výběrovými kousky piva nebo třeba luxusním alkoholem, či něčím dobrým na zub. Klasické květinové boxy zase potěší každou ženu.