Trápí vás pár kilo navíc? … Nezoufejte, pár kilo navíc trápí asi každou z nás. Málokterá žena (vyjma modelek) se může pyšnit dokonalou postavou s mírami 90 – 60 – 90. A pro nás ostatní – s “normální” postavou je tady móda. Díky správně zvoleným módním kouskům můžete snadno opticky ubrat až několik kilogramů. Dnes vám prozradíme, jak na to!

Proužkovaná královna

Móda je jedna velká hra a proužky tuto hru umí hrát moc dobře. Aby jste docílily optického dojmu o pár kilo méně, vsaďte na svislé proužky. Vodorovné by mohly mít opačný účinek. Tip: Pokud chcete navíc vypadat o pár centimetrů vyšší, pořiďte si džíny, nebo kraťasy s vysokým pasem, které budou zdobit tenké svislé proužky!

Nesmrtelná černá

Nikdy nás nezradí, je tu s námi už nespočet let, ale přesto nás pokaždé dokáže něčím překvapit. Temná barva, která celému outfitu dodá to správné “drama” a eleganci. Zároveň černá patří mezi top barvy, které mají ten největší talent, který v módě oceňujeme – opticky zeštíhluje. Nemusíte být oblečené do černé od hlavy k patě. Stačí černou barvu použít tam, kde jsou vaše partie problematické.

Kámoš do nepohody – pásek

Dříve se tento módní doplněk používal především, aby udržel džíny a různé typy kalhot v pase, na jedno místě. Postupem času se z pásku stal módní doplněk, který využíváme v každodenních outfitech. Skvěle se s ním dají také ubrat přebytečná kila. Třeba tím, když tenkým páskem stáhnete např. halenku v pase. V kombinaci s černými kalhotami, které vám nohy zeštíhlí tvojí kámoše do nepohody.

Vysoký pas = záchrana

Když už jsme u těch kalhot, který střih máte nejraději? Pokud vám příroda nadělila poněkud kyprnější tvary připomínající Věstonickou Venuši, rozhodně byste se měly vyhnout bokovkám. Na vaší postavě skvěle vyniknou třeba kalhoty do tzv. zvonu, který se pomalu, ale jistě vrací na scénu. Sázkou na jistotu je ale vysoký pas. Opticky vám prodlouží nohy, ubere pár kilo a pokud k němu zvolíte volnější top, bude tvořit kombinaci, kterou si ihned oblíbíte.

Šátky

To nejlepší na konec. S šátky se dá jednoduše vytvořit iluze, že máte o pár kilo méně a zvýraznit partie, které potřebujete. Nemyslíme tím obyčejné šátky, kterými obejmete váš krk. Tyto šátky volně přehoďte přes záda a nechte svisle podél těla. Jednoduché a účinné, že?

Foto: Unsplash.com

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments