5 beauty tipů, jak využít zubní pastu

Obyčejná zubní pasta umí zázraky! Nevěříte? Zapomeňte na drahé zubní pasty slibující hory doly, vše jsou to jen sliby a skutek – utekl! Obecně vzato platí pravidlo, že nejlevnější obyčejná zubní pasta je často tou nejlepší zubní pastou, kterou navíc využijete i v jiných případech, než jen na čistění vašich zubů! 

Bělící účinky

Slibované bělící účinky zubní pasty, mají vašim zoubkům dodat přirozený bílý odstín. Tyto bělící účinky se dají využít ale i jinak! Objevila se vám na vašem oblíbeném topu záhadná skrvna a vy absolutně nevíte, odkud se ta potvora mohla vzít? Pokud vám zrovna jako na potvoru došel přípravek na odstranění skvrn, pak vězte, že zubní pasta vás zachrání. Jinak tomu není ani v případě Conversek, které málo kdy vydrží tak čistě bílé, jako jsou právě koupené z obchodu. Na zubní kartáček dejte silnější vrstvu zubní pasty a naneste na fleky a jiné nedokonalosti vašeho oblečení.

S.O.S. při akné

Konečně! Konečně jsme našli pomocníka, který nestojí majlant a je opravdu S.O.S. při tvorbě akné. Zubní pasta totiž vysuší pupínek a ráno – světě div se – pupínek je pryč a začervenání okolní kůže také! Stačí před spaním dát silnější vrstvu zubní pasty na problematické místo a uvidíte, že zázraky se dějí.

První pomoc při popálení sluncem

Zubní pasta může pomoct i v tomto případě. Musíte ale dávat pozor na to, aby neobsahovala peprmintové částečky, kvůli kterému by vás vaše kůže spálená od sluníčka mohla trochu.. no dobře.. trochu víc pálit. Jinak ale docílíte zklidnění popáleného místa a příjemného studeného obkladu.

Maska na nehty

Nekonečné lakování nehtů a docházení na gelové umělé nehty, ničí přirozenou krásu a nehty jsou zničené a často nažloutlé. Většina žen tento problém řeší jednoduše – jdou na umělé nehty a tento problém zamaskují. Co budou ale dělat, až jim jejich pravé nehty slezou, protože budou totálně zničené? Této destrukci se raději vyhněte. Protože i v tomto případě vám pomůže obyčejná zubní pasta. Udělejte svým nehtům “masku”, uvidíte, že při pravidelném používání budou zase krásné a pevnější, než ty gelové!

Péče svému smartphonu

Neustále kupujeme nové telefony. V průměru každý dva roky nastává doba na koupi nového telefonu. V hrozně málo případech je to z důvodu nefunkčnosti smartphonu. Po nějakém čase nás mobilní telefon zkrátka přestane bavit, okouká se nám jeho vzhled, deprimuje nás poškrábané pouzdro a stydíme se ho vytáhnout z kabelky. Víte, že i v tomto případě vám pomůže zubní pasta? Váš telefon se bude lesknout a vytvoří pomyslný ochranný film proti poškrábání.

K čemu dalšímu využíváte zubní pastu vy?

Foto: Pinterest.com.