4 typy kabelek, které nesmí chybět žádné ženě

woman holding hat

Jsou ženy, které mají jen jednu kabelku pro všechny příležitosti – do školy, na rande, večer do města, na párty – prostě kamkoliv. Většinou to ale není příliš praktické. Mít různé kabelky pro různé příležitosti je přeci jenom výhodné.

V dnešním článku jsme si pro vás připravili 4 zásadní druhy kabelek, které by měla vlastnit každá žena.

1. Crossbody kabelka

Crossbody tašky jsou v posledních letech na vrcholu popularity. Kdo je nemá, jako by nebyl. Většinou se vyrábějí ve středních velikostech, což dovoluje pojmout veškeré nezbytnosti. Styl crossbody kabelek záleží kus od kusu, takže klasicky od formálních i po spíše neformální – lze je jen tak nosit i pro běžné denní užívání.

Jejich nošení je také velmi pohodlné – stačí je přehodit přes rameno a může se vyrazit. No a samo že se vyrábějí v nesčetném množství variant.

Foto: Pinterest

2. Oversized kabelky

Oversized kabelky – jak už z názvu vyplývá – nabízejí díky své velikosti velké množství úložného prostoru a tak jsou tyto dámské kabelky více než vhodné například pro delší trasy, cestování, na piknik, na koupaliště, jsou také skvělé pro maminky. Využijete je však v každém věku.

Chcete-li mít ve svém šatníku jen jednu oversized kabelku, zvolte raději neutrální barvu i tvar, můžete pak snadno kombinovat s vaším outfitem.

Foto: Pinterest

3. Psaníčko

Každá formální událost zasluhuje outfit určité odpovídající úrovně – včetně doplňků – v čele s kabelkou. Na svatbu, do divadla, na ples, … tam všude obyčejná kabelka přes rameno nepatří. Zde přichází na řadu psaníčko – kabelka do ruky.

Psaníčka jsou samozřejmě navrhována v různých velikostech, nicméně příliš úložného prostoru v nich nenajdete… a vlastně k čemu. Na honosné události stejně potřebujete pouze několik osobních drobností, které se do psaníčka vejdou hravě.

Foto: Pinterest

4. Tote kabelky

Tote kabelky patří k největším kabelkám z našeho výběru. Jsou proto také velmi praktické. Tote tašky a kabelky využijete nejčastěji do knihovny, do školy, do města na nákupy, na piknik, na koupák a podobně.

Cenově jsou většinou zdaleka nejdostupnější, zejména odchytíte-li si takovou kabelku v akci nebo ve slevě. Variability stylů a typů netřeba zmiňovat.

Foto: Pinterest


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!