4 nejlepší outfity do práce pro každou stylovou ženu

Výběr oděvu, který je vhodný do práce, je pro mnoho žen složitou situací. Dnes nebudeme mluvit o uniformách, protože u mnoha zaměstnání nemáte příliš na výběr. Co si ale obléknout do kanceláře, kde se budete potkávat s mnoha lidmi a musíte na ně velmi dobře zapůsobit svým vzhledem? Existuje několik základních outfitů, ve kterých budete vždy vypadat skvěle:

  • pouzdrová sukně,
  • kalhotová sukně,
  • overal,
  • šaty.

Pouzdrová sukně a halenka sluší každé ženě

Rovná nebo pouzdrová sukně sluší každé ženě bez ohledu na typ postavy. K tomu přidejte elegantní halenku a máte nádherný outfit do práce. Pro zdravotní sestry bude vhodná značková zdravotní halena s kalhotami nebo sukní. Do kanceláře ale budou ideální neutrální nebo pastelové barvy a halenka zastrčená do sukně. V tomto oděvu v práci nikdy nezklamete.

Kalhotová sukně do kanceláře

Jestli chcete nosit spíš kalhoty, vsaďte na kalhotovou sukni a top, halenku nebo košili. Je to kompromis mezi sukní a kalhotami. Nejlepší jsou k nim jednoduché topy nebo halenka v neutrální barvě a vhodné šperky. Třpytivé diamantové přívěsky budou vypadat luxusně a elegantně. Můžete si klidně zvolit barevnou sukni, když k ní dáte bílý top.

Overaly jsou skvělé do kanceláře i na schůzku

Elegantní overal může být skvělou možností, jak se obléknout do kanceláře v zimě i v létě. Přidejte k němu sako, hezké boty a doplňky. Budete působit velmi profesionálně, uvolněně a elegantně zároveň. Elegantní hodinky a jednoduchý přívěsek na krk bude akorát k tomu, abyste vypadaly velmi stylově. A navíc se budete po celý den v práci cítit velmi pohodlně.

Elegantními šaty nic nezkazíte

Další možností jsou elegantní šaty, jestli musíte v práci doopravdy reprezentovat. V tomto případě máte obrovské možnosti. Asymetrické střihy, krátké, dlouhé i tříčtvrteční rukávy, květiny, volány, mašle a mnoho dalšího. Elegantní sesterské šaty budou ideální pro zdravotní sestry. I v tomto povolání můžete vypadat stylově a zároveň splňovat dress code.