4 klíčové barevné kombinace pro pánské outfity 2015

4 klíčové barevné kombinace pro pánské outfity 2015

Jaké barevné kombinace můžeme považovat za klíčové v aktuální sezóně? Kam směřovat nové prvky našeho šatníku? Máme pro vás inspirativní set 4 klíčových barevných kombinací, které dohromady fungují prostě skvostně. Posuďte sami.

4 klíčové barevné kombinace pro pánské outfity 2015

Jarní a zvláště letní sezóna z principu se svými lehze zredukovanými nároky na množství oblečení dává trošku menší prostor pro naše kombinování – musíme si holt vystačit s trochou méně šatstva. V dnešním článku si ukážeme, jak kombinovat modrou a zelenou, hnědou a navy modrou, khaki a bílou a bílou s černou. Tahle čtyři esenciální barevná komba hrají v aktuální sezóně hlavní roli.

Modrá & zelená

Velmi svěží kombinace. V minulých letech skoro „zakázaná“, dnes nesmírně oblíbená. Je však nutné dát si pozor na odstíny. Ne vždy to funguje. Pokud zvolíte limetkově zelenou a blankytně modrou, nedokážu si moc dobře představit hezky vypadající výsledek. Místo blankytu zvolte odstín navy a máte skoro vyhráno. Podobně zaručený výsledek dostanete zkombinováním lahvově zelené s tmavě modro-zelenou. V angličtině se tahle kombinace nazývá (dark) bottle green & (bright) teal, v češtině je trochu těžké najít vhodné ekvivalenty, proto se raději orientujte podle následujících outiftů.

Modrá a zelená kombinace - pánské fashion trendy 2015

Modrá a zelená kombinace - pánské fashion trendy 2015Modrá a zelená kombinace - pánské fashion trendy 2015Modrá a zelená kombinace - pánské fashion trendy 2015Modrá a zelená kombinace - pánské fashion trendy 2015

Mějte na paměti, že kombinování modré a zelené bylo dříve spíše považováno za „nezkombinovatelné“, proto si raději dobře rozmyslete, zda máte skutečně vhodně pasující odstíny.

Hnědá & navy

Nestárnoucí elegantní kombinace, která jako by v sezóně 2015 znovu ožila – alespoň dle trendů, které jsou k vidění v kolekcích Prady, Fendi a dalších. Jak s touto kombinací uspět? Podívejte se na následující outfity, inspirujte se a nebojte se doplňků. Velmi trendy jsou například pletené kravaty, což je v hnědé barvě pak stylové retro.

Navy modrá a hnědá kombinace - pánské fashion trendy 2015

Navy modrá a hnědá kombinace - pánské fashion trendy 2015Navy modrá a hnědá kombinace - pánské fashion trendy 2015Navy modrá a hnědá kombinace - pánské fashion trendy 2015Navy modrá a hnědá kombinace - pánské fashion trendy 2015

Khaki & bílá

Lehká elegantní kombinace, velmi vhodná do slunečných dní, působivý safari nádech, … v podání značky Gucci kupříkladu neméně zajímavá military inspirace. Calvin Klein a jeho khaki bomber s kraťasy do půli stehen sklidil ve své nové kolekci spoustu pozitivních ohlasů.

Bílá a khaki kombinace - pánské fashion trendy 2015

Bílá a khaki kombinace - pánské fashion trendy 2015Bílá a khaki kombinace - pánské fashion trendy 2015Bílá a khaki kombinace - pánské fashion trendy 2015Bílá a khaki kombinace - pánské fashion trendy 2015

Černá & bílá

V šatníku má tyhle barvy každý, málokdo je však nosí společně. Černá a bílá působí až luxusním dojmem. V nových kolekcích Givenchy nebo Balmain jsme mohli vidět outfity tvořené výhradně jen černou a bílou s cílem dosáhnout co největšího kontrastu, takže souhra bílého tílka a oblekových kalhot nebyla výjimečnou.

Bílá & černá - pánská móda 2015

Bílá & černá - pánská móda 2015Bílá & černá - pánská móda 2015Bílá & černá - pánská móda 2015Bílá & černá - pánská móda 2015Obrázky: Pinterest

Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!