Čím větší, tím je to horší… Alespoň to se o nepořádku v kabelkách říká. My si ale myslíme, že na velikosti (stejně jako v mnoha jiných případech) nezáleží. Jistě to zná každá žena, nadšený pocit z koupě nové kabelky už za pár týdnů vystřídá zklamání, že ani tato kabelka nesplňuje to, co jste čekaly.

Důvod, jak tomuto zklamání předejít, je přitom tak jednoduchý.

1) Nová kabelka = nová pravidla

S novou kabelkou můžete začít od začátku. Nová kabelka znamenají nová pravidla. Ať už je jakkoliv velká, pořiďte si kabelku, která má v sobě ukrytý šikovný organizér, nebo si jej do své nové krásky dokupte. Organizér vám pomůže udržovat pořádek v kabelce a navíc budete přesně vědět, kam jste ty klíče od domu zase zahrabala.

2) Málo je někdy více

Která žena by se chtěla tahat s kabelkou, která je těžší než ona sama? Čím více nepořádku budete v kabelce mít, tím více je pravděpodobné, že si při nošení kabelky uděláte kýlu.

3) Kolik rtěnek vlastně máme?

Také se vám často stává, že si koupíte novou rtěnku, někam ji zahrabete do kabelky, druhý den vezmete jinou kabelku, kde rtěnka samozřejmě žádná není a tak jdete do obchodu a koupíte si další novou rtěnku, už miliontou v pořadí? Kolik těch rtěnek vlastně máme, i když máme stále pocit, že je jich málo? Pokud budou mít všechny vaše rtěnky své stále místo v kabelce, jejich počet nebude rapidně vzrůstat a výše vaší výplaty rychle klesat.

4) Stále jako nová

Ženy mají tendence vymýšlet často nesmyslné důvody, proč s určitým kouskem nejsme spokojené, abychom měly důvod, koupit si nový. U kabelek (a bot) to platí dvojnásob. Kabelky ale za to bohužel nemůžou! Můžeme si za to samy. Mějte na mysli, že jste při koupi této kabelky měla důvod k tomu, abyste si ji koupila. Něčím si vás musela získat. Nevyměňujte si hned za jinou, stačí si v ní udělat pořádek a nechat ji vyčistit.. uvidíte, že bude jako nová.

Foto: Pinterest.com 

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze