25 let od Titanicu a stále mladistvě krásná. Jaké je tajemství krásy téměř padesátileté Kate Winslet?

Nádherná herečka Kate Winslet se od své zásadní role v legendárním filmu Titanic příliš nezměnila. Vypadá to, že snad vůbec nestárne. Její módní styl se ale postupem let změnil. Přidala více noblesy a elegance. V dnešní článku se na její styl podíváme podrobněji.

Méně je někdy více

Můžeme si všimnout, že v civilu se herečka obléká naprosto standardně, jako každá jiná žena. I na červeném koberci se ale drží zkrátka. I když vypadá vždy nádherně, někdo by mohl říct, že její otfity neurazí, ale ani příliš nezaujmou. A v tom je možná její tajemství.

Na extravaganci si Kate nepotrpí a dává spíše přednost minimalistickému stylu, na kterém zkrátka není co kritizovat.

Královna černé

Jak se říká, černá je barva elegance. Mnoho lidí si ji sice pojí se smutečními obřady, ale je třeba uznat, že Kate velice sluší. Je si tohoto dobře vědoma, a tak tuto barvu volí velice často na všechny možné příležitosti. Herečka v posledních letech nosí blond vlasy, díky čemuž na ní černé oblečení nevypadá tolik usedle.

V běžném životě ležérní

Možná si myslíte, že všechny známé osobnosti chodí luxusně oblečené vždy a za všech okolností, ale tak to určitě není. Jsou to také jen lidé, kteří nemají vždy čas a náladu vybrat nejlepší outfit a dokonale se upravit. I Kate, která je stále v jednom kole, nemá vždy času nazbyt. Proto volí ležérní styl, který je jednoduchý, ale přesto stylový.

Zdroj info: Wikipedia.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!