11 největších módních maniaků na fotbalovém Mistrovství světa 2018

Probíhající mistrovství světa ve fotbale v Rusku není jen svátkem příznivců tohoto nejoblíbenějšího kolektivního sportu, ale pozorně jej sledují i lidé, kteří se netají svým zájmem o módní trendy. Na trávnících se totiž pohybuje celá řada fotbalistů, kteří udávají směr vývoji módy. Seznamte se s jedenáctkou nejstylovějších fotbalistů aktuálního Mistrovství světa ve fotbale 2018!

1. Paul Pogba

V žádném podobném žebříčku rozhodně nemůže chybět francouzská hvězda Paul Pogba, která má nejen přispět k tomu, aby se Francie opět po dvaceti letech dočkala titulu, ale současně tento hráč sleduje módní trendy, přičemž jeho časté změny účesu jsou takřka legendární. Do města obvykle vyráží ve sportovním oblečení, které je především u mladé generace velmi oblíbené.

Ce soir rdv #PogbaMondial @canalplus #canalfootballclub

A post shared by Paul Labile Pogba (@paulpogba) on

2. Sergio Ramos

Sergio Ramos sice v posledních týdnech rozhodně nezískal na popularitě, když ve finále Ligy mistrů  údajně zranil egyptskou hvězdu Mohameda Salaha i německého brankáře Kariuse, jinak je ovšem znám nejen jako nepříjemný obránce, ale také milovník módy. Nezalekne se před sportovním oblečením ani klasickými obleky, k nimž dokáže volit vhodné módní doplňky v podobě kravat nebo slunečních brýlí.

??✌

A post shared by Sergio Ramos (@sergioramos) on

3. Radamel Falcao

Radamel Falcao jistě sní o tom, že dovede Kolumbii minimálně ke stejně pěknému výsledku jako na minulém šampionátu. Tento střelec od Boha je znám svojí zálibou v tmavě modrých oblecích, které preferuje namísto černé. Ty jsou důvodem toho, že působí mladší a více dynamický.

About last night ?

A post shared by Falcao (@falcao) on

4. Cristiano Ronaldo

Portugalec Cristiano Ronaldo je některými lidmi milovaný, jinými nenáviděný, jen málokomu je ale lhostejný. Své fotbalové kvality prokázal hned v úvodním zápase se Španělskem, kdy vstřelil tři branky. Je samozřejmé, že Ronaldo výrazným způsobem ovlivňuje i svět módy, kde jej fanoušci často napodobují nejen stylem oblékání, ale i podobou účesů či postojů, jež zaujímá.

5. Kylian Mbappé

Teenageři milují pro změnu Francouze Kyliana Mbappého, jenž má ve svém šatníku mimo jiné celou řadu chytrých, khaki oděvů do deště. K jeho oblíbeným značkám patří Hugo Boss.

??…. #KM29

A post shared by Kylian Mbappé (@k.mbappe29) on

6. Marouane Fellaini

Marouane Fellaini z Belgie je na hřišti nepřehlédnutelný nejen kvůli svému fotbalovému umění, ale také afru na své hlavě. Letos poněkud změnil jeho podobu, což se ne všude setkalo s pochopením. Dokonce se díky němu dočkal i přirovnání k princezně Leie z Hvězdných válek.

@belgianreddevils ?? ?? ??

A post shared by Marouane Fellaini (@fellaini) on

7. Antoine Griezmann

Francouzský poklad Antoine Griezmann se netají svojí oblibou značky Gucci, ale často jsou na něm možná vidět i trička Saint Laurent nebo Louis Vuitton. Na ulici bývá často viděn celý v černém, což jen umocňuje jeho pověst nebezpečné zbraně z fotbalových trávníků.

G ?

A post shared by Antoine Griezmann (@antogriezmann) on

8. Jannik Vestergaard

Jannik Vestergaard z Dánska dokazuje, že v jednoduchosti může být krása. Stačí mu k tomu černé džíny, bílá trička a občasný khaki oblek.

9. Keisuke Honda

Japonci budou jistě spoléhat na svého Maradonu Keisuke Hondu. Ten vzbudil ve světě módy pozdvižení roku 2010, když byl spatřen s luxusními hodinkami Gagá Milano na obou svých zápěstích. Proti jeho argumentu, že nikdo přece nestanovil, že člověk může mít hodinky jen na jedné ruce, nebylo možné nic namítat.

10. Jérome Boateng

Velkým milovníkem módy je německý hráč Jérome Boateng. Jeho osobní sbírka bot činí více než 650 párů těch nejslavnějších značek. Proslulé jsou i jeho elegantní brýle se zlatými obroučkami, jež vyniknou především ve spojení s oficiálním oblečením Bayernu Mnichov.

Buenos Dias Sevilla ??? #ucl

A post shared by Jerome Boateng (@jeromeboateng) on

11. Eric Dier

Anglický středopolař z Tottenhamu Eric Dier vyniká pro fotbalisty již netypickým koníčkem, když ve volném čase navštěvuje umělecké galerie. Dokonce je majitelem prací Erika Lindmana. Také četba knihy není pro fotbalisty zrovna typickou činností. Je proto pochopitelné, že i jeho oblečení je v souladu s touto jeho image.

Touchdown

A post shared by Eric Dier (@ericdier15) on

Který z fotbalistů probíhajícího mistrovství chybí v naší módní jedenáctce podle vás? Dejte vědět v komentářích.

Foto: Vogue.com, Attireclub.org, Instagram.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.