Terranova

Terranova je cenově dostupná značka s obchody také v ČR, která se zaměřuje zejména na oděvy pro mládež. Málokdo ví, že pochází z Itálie a je součástí jedné velké skupiny spolu s dalšími módními značkami.

Italská společnost se zrodila v roce 1961 a na začátku byla součástí průmyslové skupiny GARMENT, za níž od počátku stála firma Teddy SpA. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, už od poloviny 90. let Terranova prudce expandovala. Cíl byl jediný: Dobýt módní trh v zahraničí.

Cenově dostupná Terranova v desítkách zemí

Za firmou Teddy SpA stojí Vittorie Taddey, právě ten je tedy považován i za zakladatele značky Terranova. Pod Teddy group dnes najdete i další módní značky, pravděpodobně vám něco říkají jména Calliope, Kitana či Rinascimento. Terranova je z nich ovšem nejznámější.

Pod značkou Terranova v současnosti funguje více než 500 obchodů v téměř čtyřiceti zemích. Kromě rodné Itálie jde třeba o Španělsko, USA, Rusko, Ukrajinu nebo právě ČR. Charakteristickými rysy značky jsou především zajímavé ceny, jedinečné doplňky a mladistvý styl. Na nošení módy Terranova je třeba mít trochu té mladistvé odvahy. Ne každý si totiž troufne na odvážné džíny, krátké mini šaty či topy odhalující bříško. To je ale v pořádku. Terranova si našla svou klientelu, jíž je plně přizpůsobená – právě i cenami. Módu Terranova si mohou dovolit i studenti, kteří tvoří drtivou většinu zákazníků.

Sloganem značky je „Duše Itálie“

Svoboda a schopnost vyjádřit svou osobnost. To jsou klíčové hodnoty pro značku Terranova, která má slogan „Duše Itálie“. V jejích kolekcích najdete trochu sportovního, trochu street stylu. Koupíte stylové roztrhané džíny, kabáty i bundy, trička s barevnými potisky, širokou škálu doplňků a samozřejmě tašky i batohy.

Sezónní kolekce nečekejte, vše funguje jinak

V obchodech Terranova nakoupí ženy, muži i děti. Obléknete se zde od hlavy až k patě, tedy od spodního prádla až po kabát včetně doplňků. Zajímavostí je, že Terranova nepřichází se sezónními kolekcemi. Návrháři značky Terranova pracují celoročně a místo představení dvou nebo čtyř kolekcí podle ročního období přináší nové oblečení daleko častěji. Díky tomu jsou schopní pružně reagovat na aktuální trendy. Terranova představuje typicky 14 kolekcí během jednoho roku, každý měsíc je tedy z čeho vybírat.

Italská móda až do vašeho domova

Díky příznivým cenám najdete obchody Terranova nejen ve velkých městech, ale i v menších obchodních centrech, v ČR například v Pardubicích. Značka funguje samozřejmě také online, oblečení si lze objednat z e-shopu. Jak v e-shopu, tak v kamenných prodejnách probíhají pravidelně slevové akce. Terranova je jedinečnou šancí, jak si dopřát italskou módu za velmi pěknou cenu.

Zdroje:
https://www.kingcross.com.ua/en/shopping/terranova/
http://www.teddy.it/en/brands-business/

Terranova - Nejnovější zprávy a novinky: