Oblíbená zpěvačka Adele byla vždy známá svou ženskou postavou. Nikdy se nebála být sama sebou. Kila, která měla navíc, patřila vždy k její image. Nyní se ale při příležitosti svých 32. narozenin objevily fotografie, kde Adele připomíná spíše jednu z modelek, než Adele jakou známe. Zhubla přes 40 kilo a vypadá naprosto fantasticky!

Změny v osobním životě nastartovaly chuť do nové životní kapitoly

Přestože měla zpěvačka vždy pár kilo navíc, po svém těhotenství nabrala další kila, která ne a ne shodit. V posledním roce ale nastaly u zpěvačky zásadní změny v osobním životě, které očividně nastartovaly chuť pracovat na postavě snů. A Adele to dokázala. Zhubla 45 kilo. Jak se jí to povedlo?

Spolu s osobními změnami přišel i jiný pohled na svou osobnost

Téměř každý si někdy projde životní kapitolou, kdy si sám sebe neváží tak, jak by si zasloužil. Zpěvačka Adele takovou kapitolou prošla také. Nyní ale změnila pohled na sebe samotnou. Jejím hlavním cílem nebylo zhubnout a vypadat jako modelka značky Victoria’s Secret. Adele toužila po tom, aby se ve svém těle cítila dobře a předešla zdravotním problémům, které souvisí s nadváhou.

View this post on Instagram

#COYS ❤️

A post shared by Adele (@adele) on

Pryč se starými stravovacími návyky

Zpěvačka zásadně změnila své stravovací návyky. Přešla na zdravou stravu, absolutně vynechala sladké a fast food, svému jídelníčku dala pravidelný režim a přešla na menší porce. Tyto změny je třeba ale podpořit také pohybem. Adele začala pravidelně běhat, cvičit jógu a posilovat. Výsledek po několika měsících tvrdé práce? Podívejte se sami na fotku níže.

Foto: Instagram, Shutterstock.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments