Sportovní značka Puma ví moc dobře, jak je důležitá propagace a najít tvář kolekce. Právě proto se během posledních let vystřídalo mnoho celebrit a každá kolekce značky Puma má svou vlastní známou celebritu. Pojďme si představit ty nejznámější spolupráce.

Selena Gomez

Herečka a zpěvačka Selena Gomez spolupracuje se značkou Puma už po několikáté. Spolupráce s touto herečkou se značce velmi vyplácí, protože má velkou základnu fanoušků, kteří následují její styl. Právě proto Puma ve spolupráci se Selenou navrhla sportovní obuv a design svěřila do rukou Seleně. Vznikl z toho jeden z nejoblíbenějších kousků současnosti.

The Weeknd

Pánské zastoupení u značky Puma má například zpěvák The Weeknd, který je shodou náhod bývalý partner Seleny Gomez. I spolupráce se zpěvákem The Weeknd se sportovní značce Puma velmi vyplácí a právě proto zpěvák už po druhé pomohl vytvořit design, který má být inspirovaný cestami zpěváka po celém světě.

Cara Delevingne

Slavná modelka, herečka, ale také zpěvačka. Cara je velmi talentovaná i v oblastní módního návrhářství, o čemž svědčí v současnosti nejprodávanější typ obuvi značky Puma, které jsou spojením sportovních bot s elegantní saténovou mašlí místo tkaničky. Tento design je doposud kopírován po celém světě.

Foto: facebook.com/PUMACzechRepublic.

Načítání...

Diskuze