Nastal čas! Vytáhněte ze svých šatních skříní kousek, který vás ochrání před mrazivým počasím a který vás bude provázet celou zimou – kabát. Nastal čas i pro nás. Jako vždy vám poradíme, jak by měl vypadat váš zimní kabát podle pravidel současných módních trendů.

Bomber bunda

Bomber bundy vám určitě nemusíme představovat. Na jaře letošního roku se to těmito bundami jen hemžilo, ke konci podzimu jste je už potkali na každém rohu. Proč tedy v tomto trendu pokračovat i v zimní sezóně? Přesně tak, rozhodně v tomto trendu budeme pokračovat i v zimě. Čerpat inspiraci můžete třeba na Instagramu, kde najdete nekonečně mnoho originálních outfitů, jak správně tento typ bundy nosit.

Kabáty v pudrové barvě

Sladké cukroví můžete nosit i na sobě! Oživte si chladné pochmurné počasí a pořiďte si kabát v pudrově sladké barvě. Co například pudrově růžová? Nebo baby blue, která skvěle bude ladit se spadlým sněhem?

Tip: Aby váš outfit nebyl až moc přeslazený, nezapomeňte na must have doplňky. Takovými doplňky jsou například pánské hodinky, náramek v rose gold barvě, kterou tak moc milujeme.

…Hodí se zkrátka ke všemu, co říkáte?

Parka s kožíškem

Záměrně jsme tento typ bundy nechali až na konec, protože to nejlepší bývá na konec přeci. Stylové zateplené parky v khaki barvě s barevným mohutným kožichem dostaly každého z nás. Říkáte si, že kombinace khaki barvy například s křiklavě růžovou, je dost neobvyklá? To je ten hlavní důvod, proč se tyto zimní parky s kožichem drží na prvním místě módních trendů na sezónu podzim/zima 2017/2018.

Tip: K parce se skvěle hodí boty workery, a to ve stejné barvě jako barva kožichu. Budete zkrátka k nakousnutí.

Foto: Pinterest.com, H&M.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments