Zavinovací střih pomůže schovat přebytečná kila a poradí si i s mužnou postavou. Navíc je trendy

Existuje cela řada střihů, módní svět jich zaznamenal opravdu mnoho, ale mezi všemi je jeden takový, který můžeme směle považovat za úžasně univerzální a slušivý.

Řeč je o zavinovacím střihu, do kterého se mohou s klidným svědomím zamilovat všechny ženy bez ohledu na typ postavy. Tenhle střih totiž dokáže zalichotit úplně každé ženě!

Foto: ASOS

Sluší opravdu všem typům postavy

Nezáleží na tom, jestli máte pár kilo navíc, nebo vám příroda nadělila chlapeckou postavu bez jediného náznaku ženských křivek: zavinovací střih bude s jistotou slušet i vám.

Boubelkám dokáže opticky ubrat pár kilo. Ženám s chlapeckou postavou vykouzlí smyslný štíhlý pas. Kdo má postavu tvaru přesýpacích hodin, ten díky zavinovacímu střihu krásně zviditelní své sexy křivky.

Slušivé šaty pro všechny

Šaty jsou doménou žen, neodmyslitelně k nám patří, dodávají nám pocit sebevědomí a díky nim se cítíme opravdu žensky. Vybrat ale takové, ve kterých se budeme líbit samy sobě, není vždy jednoduché. Sáhněte po šatech mající zavinovací střih a věřte, že budou vaše jistota. Taková sázka na výhru, protože sluší jak baculkám, tak i ženám s dokonalou postavou.

Pěkně padnoucí sáčko je klasika

Každá žena by měla mít ve své šatní skříni dobře padnoucí sáčko, ve kterém bude za dámu. I tady je ale kolikrát problém vybrat takové, ve kterém nám to bude slušet a především, které nám padne jako ulité. Sako mající zavinovací střih nezklame. Přizpůsobí se postavě, zamaskuje nějaké to kilo navíc a naopak přidá křivky těm ženám, které je od přírody postrádají.

Sukní se bát nemusíte

Pokud jde o sukně, narazíme na problém: ženy s viditelnějšími křivkami, které nejsou spokojené se svou postavou, se často sukním brání a vědomě se jim vyhýbají. Mají totiž pocit, že jim nesluší. Zrovna tak ženy, které mají chlapeckou postavu – ty jsou zase toho názoru, že v sukni nemají co nabídnout, protože nemají žádné ženské křivky. V každém případě jsou zavinovací sukně klasika, které se určitě bát nemusíte.

Nosí se halenky, svetry i blůzky

Univerzální a slušivý zavinovací střih se samozřejmě nevyhýbá ani halenkám, svetrům nebo blůzkám. I tady si lze vybrat mezi pěknými modely, ve kterých můžete hrdě vyrazit kamkoli. Pokud potřebujete elegantní outfit do práce, ale klasické košile vám nesedí, porozhlédněte se po halence nebo blůze se zavinovacím střihem. Litovat nebudete.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

sarkakrausova

Mojí vášní je móda a krása. Řídím se heslem, že každá žena by o sebe měla pečovat, bez ohledu na to, jaké míry jí příroda nadělila. Každá jsme krásná!