Zamilujte si boho styl. I vás určitě dostane!

Boho styl si nás získal – jak se říká – na plné čáře. Zamilovali jsme si ho nejen v bydlení, kam vnáší jistou svobodu, ale především v oblékání. Co se totiž módy týče, díky boho stylu můžeme být sami sebou. A to zní rozhodně lákavě! A co vy? I vám boho styl učaroval? Nebo jste ještě neměli příležitost se s ním seznámit?

Co je boho styl?

Možná patříte k lidem, kteří o boho stylu buď ještě neslyšeli, nebo nemají představu, co si o něm ve spojitosti s módou mají představit. Nyní si třeba začínáte zoufat, že jste asi poslední na planetě, kteří tomuto stále oblíbenějšímu trendu ještě nepodlehli. A víte co? Nevadí!

Boho styl je velice volný a svobodný, což už svým způsobem napovídá i jeho název. Vyjadřuje hned několik různých módních stylů, které mezi sebou různě prolíná a kombinuje. A právě v tom je jeho největší kouzlo. Mluvíme-li o boho stylu, můžeme hovořit jak o vzdušných plátěných šatech, tak o trendy zvonových kalhotách, které svého času dosahovaly velkého úspěchu a zařadit sem můžeme například i country vestičky nebo džínovinu. Tohle všeho do boho stylu patří.

Myslete svobodně, oblékejte se svobodně!

Boho styl definuje volnomyšlenkářství. Neexistují zde žádná omezení a vy jste tak svobodní. Proto se můžete oblékat tak, jak chcete – žádná pravidla, žádné hranice, nic není špatně. Možná bychom jej mohli přirovnat k hippie stylu, kterému se velmi podobá a sdílí s ním určité prvky.

Vzhledem k široké paletě možností tak můžete nosit prakticky cokoli, co se vám dostane pod ruku. Skvělá je na tom především skutečnost, že můžete jednotlivé styly mezi sebou libovolně kombinovat. Pokud se vám až do této chvíle spojení country vestičky, džínových šortek a plátěných tenisek zdála jako bláznivá, jakmile do svého života pustíte lidmi tolik milovaný boho styl, už vám to tak šílené nepřijde. Fakt ne!

Bude slušet i vám. Vážně!

Chcete znát další přednost tohoto stylu? Sluší naprosto každému! Neomezuje totiž věkem, takže je úplně jedno, jestli je vám dvacet, třicet nebo třeba padesát. Samozřejmě je zde potřeba volit jednotlivé kousky s mírou, ale i tak jsme si jistí, že i vám oblékání v boho stylu dodá na přitažlivosti a šarmu.

S ohledem na váš věk proto volte jednotlivé kousky oblečení i doplňky. Zmínit zde můžeme květinové čelenky, výrazné náhrdelníky, oblečení zdobené třásněmi, barevné plátěné tenisky, romantické krajky i aztécké motivy. Nic není zakázáno a není se čeho bát.

A co barvy?

Co se barev týče, je tento styl nakloněný prakticky celé barevné paletě. Hodí se sem jak tlumené a spíše přírodní, zemité odstíny, tak i ty světlé, výrazné a třeba i hodně křiklavé. A stejně se to má i se vzory – někomu padne do oka zvířecí motiv, jiného nadchne něco ve stylu indiánů. Jak se říká – fantazii se meze nekladou, tak se neostýchejte popustit jí uzdu!

Foto: Unsplash.com, Instagram, H&M.