Také máte dny, kdy byste nejraději byly v teplácích od rána do večera? Doteď nám v tom bránily přísná pravidla etikety, která udávala do společnosti pouze decentní a elegantní oblečení. Těmto pravidlům ale konečně můžeme dát sbohem. Spolu se sportovními prvky v outfitech totiž přichází také teplákové kalhoty, které si zamilujete stejně jako my!

Sportovní prvky, které vládnou módnímu světu

Dříve se nosily upnuté korzety, ve kterých se pomalu nedalo dýchat. Móda se sice postupně vyvíjela a pravidla trochu povolila, ale stále se říkávalo “pro krásu se musí trpět”. To už naštěstí dávno neplatí, protože nastoupila éra sportovních prvků, které v současnosti vládnou módnímu světu. Začalo to sportovní obuví k elegantním kouskům. Pokračovalo to mikinami k sukním. Obojí slavilo velký úspěch, který stále rok od roku stoupá. A nyní? Splněný sen! Kalhoty, které jsou pohodlné jako žádné jiné a přesto neskutečně stylové.

Jediné pravidlo: sportovní spodek = elegantní vršek

Teplákových kalhot najdete na trhu široké množství. Některé svým střihem připomínají legíny, další pak tvoří komplet se sakem (skvělá kombinace!). Ať už zvolíte jakékoliv, pravidlo v nošení tohoto kousku je jediné – sportovní spodek = elegantní vršek.

Pokud chcete sestavit outfit do práce, váš šéf by vám těžko odpustil, že jste přišla na jednání v teplácích. Když ale k teplákovým kalhotám zvolíte např. volánkovou halenku, kterou ještě doplníte dokonalými doplňky, nikdo si nedovolí cokoliv namítnout. Co na tento trend říkáte vy? S čím nejraději kombinujete teplákové kalhoty?

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze