Základní módní nezbytnosti každé ženy

V šatníku každé ženy by mělo být několik kousků oblečení, které se považují za základní. Jde především o jednoduché střihy, které můžete kombinovat skoro se vším. Jak jednoduše a efektivně ladit outfity s několika základními kousky? To vám prozradíme v dnešním článku.

Pár jednobarevných triček a tílek

Tohle bych nazvala nejspíš tou nejzákladnější věcí. Jednoduché bílé nebo černé tričko můžete vzít ke všem střihům i barvám. Ke kraťasům, džínům nebo sukni. Je to ten nejuniverzálnější kousek šatníku.

[easy-image-collage id=59343]

Černé šaty

Každá žena by měla mít aspoň jedny černé šaty. Kromě univerzálnosti černé barvy, jsou celkově aspoň jedny šaty nezbytností. Jde o typ šatů, které si můžete vzít na jakoukoli příležitost. Ať jdete s kamarády na víno, na nějakou společenskou akci nebo jenom na obyčejnou procházku.

Něco bláznivého

Nějaký kousek oblečení, který jste si koupili a nebyli jste si ani jistí, jestli ho budete nosit, protože je to něco mimo vaši komfortní zónu. Může to být bláznivé tričko, šaty nebo boty, na tom nezáleží, ale je důležité ho mít. Díky takovému oblečení se budete cítit svobodně. A občas je dobré udělat něco šíleného.

[easy-image-collage id=59344]

Jeden pár lodiček

I žena, která preferuje sportovní styl, by měla mít jedny lodičky, které si může vzít na společenské akce. Nejlepší jsou černé, protože ty se opět hodí ke všemu. Důležité při výběru je však myslet na to, aby byly pokud možno pohodlné.

Malá kabelka

Kabelka je pro spoustu žen nepostradatelná. Proto je dobré mít nějakou malou kabelku, kam budete moc hodit jenom telefon, klíče a peněženku a půjdete se třeba projít s přáteli.

[easy-image-collage id=59339]

Foto: ASOS, Freshlabels.cz, Unsplash.com.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.