V dnešní době je naprosto jednoduché nakupovat módu v zahraničních e-shopech. Věděli jste však, že lze v zahraničích e-shopech nakupovat také s výhodnou možností vrácení části peněz z ceny nákupu? Jak na to? Poradíme v dnešním článku.

Nejprve si shrňme, proč je vlastně vhodné nakupovat v zahraničních e-shopech. Neodmyslitelným faktem číslo jedna je neporovnatelně širší nabídka zboží. Český módní trh – co se nabídky tuzemských e-shopů týče – je zkrátka limitován.

Faktem číslo dvě je aktuálnost kolekcí. Každý milovník módy, který právě čte tento článek, si jistě potrpí na aktuálnosti svého šatníku. Oblíbené módní značky zásobují své zákazníky novými kolekcemi alespoň dvakrát ročně – buďte si jistí, že ty nejnovější kousky jsou k dostání s předností v zahraničních celosvětových e-shopech. S tím souvisí i třetí důležitý fakt – slevy.

Nakupovat módu ve slevě je takřka národním sportem všech českých módomilců. Aby ne – ulovit si skvělý módní kousek s výhodnou cenou je vždy vzrušující dobrodružství. Proto jste-li jedním z nás – zbystřete! Slevy na nejnovější kolekce jsou k dostání vždy nejprve v zahraničních e-shopech. Chcete-li nakupovat módní oblečení ve výhodných zlevněných cenách již v době, kdy české e-shopy módní novinky teprve zavádějí, mrkněte na nabídku předních zahraničních e-shopů – s vysokou pravděpodobností můžete totéž oblečení zakoupit s daleko nižší cenou.

Někteří mohou namítat, že v zahraničních e-shopech lze očekávat vyšší poštovné. Nemusí to ovšem být nutně pravda. Mnoho zahraničních e-shopů zejména se sídlem v Evropské Unii dováží zboží do Česka za minimální poplatky srovnatelné s těmi českými nebo jen o málo vyššími. Například na Asos.com je poštovné nad £22.20 (cca 640 Kč) poštovné zdarma!

Myslete ekonomicky – nechte si vrátit část peněz ze svého nákupu

Využijte důmyslných služeb české varianty původně finského portálu Bonusway.cz a získejte zpět část peněz z vašeho nákupu. Riziko vyššího poštovného pak můžete snadno hodit za hlavu. Tisíce milovníků módy z více než 13 zemí světa, včetně Evropy, Ruska nebo Turecka si tento způsob nakupování doslova zamilovaly.

Nakupovat přes Bonusway se stalo takřka životním stylem nejen mladých Finů či Švédů (ve Švédsku je Bonusway největším portálem tohoto typu), kteří nechtějí slevit ze svého moderního životního stylu, avšak rádi hledí také na své peněženky. Jednorázové úspory v řádech desítek až stovek korun díky pravidelnému nakupování pak ve výsledku vytváří zajímavý ekonomický způsob spoření.

Jak na nákupy přes Bonusway?

Zaregistrujte se zdarma a nakupujte u stovek domácích a světových obchodů

Nakupujte prostřednictvím Bonusway kde jen chcete

Nakupujte online a sbírejte bonusy

Zaregistrujte se jednoduše na Bonusway.cz, potvrďte svůj účet a vyberte si z dostupných módních e-shopů a nakupujte. Je to jednoduché. Tip: Zaregistrujte se ještě dnes a získejte jako bonus 50 Kč!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments