Už jsme o tom slyšeli několikrát, že se ženské ochlupení vrací do módy. Nemohou za to však ani tak doporučení lékařů, ale spíše celebrity jako Madonna či Britney Spears. Ty odhodily stud a podporují tento přírodní trend.

Zatímco na jedné straně se nás reklamy snaží přesvědčit ke koupi žiletek, vosků i přístrojů, které by vyhladily i poslední chloupek na těle, rozmáhá se vedl toho i móda chodit “přírodně”. Což je bezpochyby způsob, jak ušetřit nemalé peníze i čas.

Jenže tento trend už tu byl za poslední roky několikrát, tak proč by měl vydržet i nyní? Nejspíše protože má stále silnější podporu u celebrit, které jsou pro mnohé vzorem. Řada volí kompromis, že se zkrášlují především v létě, kdy je vše vidět. Vedle odmítání úzkostného holení každého chloupku stoupá au naturel trend také v podobě minimalistického až zcela žádného použiti make-upu. Chcete-li začít žít trochu přírodnějším způsobem života, ale na neholení se ještě necítíte, začít můžete s právě s make-upem, který nemusí být vaší každodenní reality.

Ať už tedy preferujete holení či styl au naturel, nejdůležitější je především správná hygiena, která pomáhá předcházet řadě obtíží a také nepříjemnému zápachu, který jde ruku v ruce s neholeným podpaždím.

Foto: Isntagram, Unsplash.com, Jason LaVeris/FilmMagic.