Z roztomilého děvčátka sexy třicítka. Ariana Grande slaví významné jubileum

Ariana Grande vstupuje do nové dekády s nostalgickým pohledem zpět. Zpěvačka, která právě natáčí vysoce očekávanou filmovou adaptaci muzikálu ‚Wicked‘, sdílela k příležitosti svých 30. narozenin na svůj instagram vzpomínkovou fotku z dětství, na které se usmívá před vánočním stromem v oblečení inspirovaném Dorothy z Čaroděje ze země Oz.. Už tehdy byla kouzelná. Ze své jiskry neztratila vůbec nic.

Foto: Ariana Grande

„Vše nejlepší k narozeninám, maličká! Naprosto ti důvěřuji a nikdy jsem na tebe nebyla hrdější,“ napsala k příspěvku. „🫧🫧🫧🫧🫧 30 🫧🫧🫧🦀“

Volba oblečení byla pravděpodobně odkazem na její nadcházející roli v dlouho očekávaném filmu Wicked, muzikálové adaptaci Čaroděje ze země Oz, ve kterém má Grande hrát dobrou čarodějnici Glindu.

Cynthia Erivo, která hraje v Wicked po boku Grande a ztvární Elphabu, sdílela v komentářích k příspěvku roztomilé narozeninové přání.

Foto: Ariana Grande

„Vše nejlepší k narozeninám, miláčku, je radostí být v tvém životě v tomto okamžiku,“ napsala. „Ať světlo, které jsi zažila díky svému růstu, pokračuje ve svém růstu a záření! Miluji tě, těšíme se na mnoho dalších let, má lásko ❤️“

Herečka Jennifer Garner také sdílela narozeninové přání, které odkazovalo na její romantickou komedii z roku 2004 13 Going on 30 (ve filmu její postava vyjádří přání být „thirty, flirty a thriving“ tedy volně přeloženo „30, atraktivní a flirtující“).

„Pokud nejsi flirty a thriving, nevím, kdo jiný je – vše nejlepší k narozeninám, @arianagrande !! XX,“ napsala Garner.

Kris Jenner, která se objevila v Grandeině videoklipu „Thank U, Next“, také přispěla, když napsala: „Vše nejlepší k narozeninám, posílám hodně lásky!!! 🥰❤️🙏🏼🎂🥳😍‼️🥳“, stejně jako Grandeina bývalá spoluhračka z Victorious, Liz Gillies, která napsala: „Bože můj. Všechno nejlepší k třicátinám. Miluji tě.“

Grande – která v květnu oslavila druhé výročí svatby s manželem Daltonem Gomezem – v posledních měsících tvrdě pracovala na filmu Wicked.

Byla vyfotografována na place v Anglii v květnu spolu s hvězdou Bridgertonu Jonathanem Baileym, který má hrát zamilovaný zájem Fiyera, a v dubnu s vítězkou Oscara Michelle Yeoh, která bude hrát Madame Morrible.

Na CinemaConu 2023 v dubnu ukončil Universal Pictures svou prezentaci s překvapivými záběry z filmu, které nabídly pohled na Grande a Erivo v charakteru.

„Jsou narodili, aby tyto role hráli,“ řekla divákům během prezentace předsedkyně Universalu Donna Langley, která nabídla první pohled na herečky zpívající spolu. „Jsou brilantní a doplněni rovněž brilantním obsazením.“

Zdroj Info: Wikipedia, Instagram, People.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.