Společnost Tchibo můžeme na trhu znát už přes 60 let. Z úplného počátku můžeme firmu znát jako zásilkový obchod s kávou. Značka se postupně vyvinula a v dnešní době již nabízí dámské, pánské a dětské oblečení, obuv, módní doplňky, sportovní potřeby, dekorace do domácnosti a mnoho dalšího.

Chcete ušetřit v Tchibo?

Program Světy Tchibo, nabízí každý týden na e-shopu nové produkty do kategorie móda, domácnost, technika a sport. Veškeré akční nabídky jsou časově omezené a můžete si je koupit po dobu 8 týdnů. V nabídce můžete také nalézt kategorii Slevy, zde můžete narazit na slevové akce, které sahají až k 50%. Také Vám rádi připomínáme, že se nezadržitelně blíží BlackFriday nebo také Černý pátek. V tento den vás jistě potěší obrovská Tchibo sleva, která neraz dosáhne i – 80% a to se již vyplatí, že ano.

Doprava zdarma a jiné výhodní akce

Pokud toužíte vědět o novinkách jako první, tak se nezapomeňte přihlásit k odběru newslettru. Navíc po přihlášení okamžitě získáte bonus v podobě – dopravy zdarma. Pomocí newslettru Vám budou také chodit i různé slevové kódy.

TchiboCard pro věrné zákazníky

Chcete potěšit ještě více? Pořiďte si TchiboCard. Při každém nákupu obdržíte Věrnostní zrnka, která můžete uplatnit na cokoliv z nabídky Tchibo. Tato karta Vám nabídne i mnoho benefitů, určených pouze členům věrnostního klubu.

Stáhněte si mobilní aplikaci

Chcete mít neustálý přehled o aktuálních slevách a počtu Vašich věrnostních zrnek? Stáhněte si do svého mobilního zařízení aplikaci Tchibo. S aplikací můžete kartu Tchibo nechat doma, hned poté co se přihlásíte do aplikace, tak svoji kartu uvidíte ve vrchních záložkách. Stačí záložku prokliknout a hned se Vám zobrazí kartička spolu s čárovým kódem a počtem nasbíraných zrnek. Takto můžete nakupovat výhodně kdykoli se vám zachce.

Načítání...

Diskuze