Výstřední i klasické: 6 populárních trendů pro podzim 2023. Najdete mezi nimi inspiraci?

women's white long-sleeved shirt

Podzim 2023 nám přináší svěží směsici stylů, které se zdají být výraznější a odvážnější než kdy jindy. Co můžeme letos očekávat? Přečtěte si náš průvodce nejoblíbenějšími módními trendy tohoto podzimu.

Stříbrné kalhoty

Jedním z největších hitů tohoto podzimu jsou stříbrné kalhoty. Inspirace hliníkovou fólií přináší do našich outfitů jiskru a originalitu. Tento kovový odstín bude vládnout nejen v oděvních kouscích, ale i v doplňcích.

Foto: Nasty Gal

Krajkové blůzy

Krajkové blůzy se vrací se zpět a stávají se jedním z nejoblíbenějších trendů pro podzim 2023. Jsou ideálním prvkem pro vrstvení během chladnějšího počasí a zároveň působí velmi elegantně i samostatně.

Tenisky Onitsuka Tiger „Mexico 66“

Pokud už vás nebaví Adidas Samba, představujeme vám nové tenisky, které budou vládnout tomuto podzimu. Onitsuka Tiger Mexico 66 jsou novým hitem. Inspirací pro tento trend byla ikonická Uma Thurman v Kill Bill Vol. 1 a mnoho celebrit, jako Bella Hadid, Hailey Bieber a Kaia Gerber, následuje její kroky.

Foto: Zalando

Biker boty

Biker boty od značek jako Miu Miu přes Steve Maddena a Acne Studios se rychle šíří a drží si své postavení jako top trend pro podzim 2023. Vyhledávání „biker boots“ od Miu Miu za poslední rok výrazně vzrostlo.

Hrubé hnědé pásky

Tento rok nám přinesl velký návrat módních trendů z přelomu tisíciletí, tzv. Y2K. A hrubé hnědé pásky jsou novým trendem inspirovaným tímto obdobím. Některé oblíbené designy mají westernový styl s kovovými a stříbrnými ozdobami. Tyto pásky se obvykle nosí volně přes boky se sukněmi nebo s džínami.

Stříbrné šperky

Šperky z oceli a stříbra jsou stále populárnější. Minimalistický design a stříbrný lesk jsou přesně to, co potřebujete pro dokonalý módní vzhled v podzimním období.

Podzim 2023 je plný nápaditých a odvážných trendů, které nabízejí prostor pro kreativitu a osobní styl. Nebojte se experimentovat a vytvořit si vlastní, unikátní módní výraz, který bude právě ten váš.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.