Ne nadarmo se říká, že oči jsou bránou do naší duše a dokonalé řasy mohou našemu pohledu jedině prospět. Oči krásně zvýrazní a pohledu dodají na hloubce, což rozhodně není k zahození. Ne všem z nás ale příroda do vínku dokonalé řasy nadělila, takže si my nešťastnice musíme tak trochu pomáhat – a v dnešním článku vám poradíme, jak si perfektní řasy vykouzlit!

Chcete mít dokonalé řasy? Zkuste to po našem!

Také si pokaždé s obdivem prohlížíte ženy z titulních stránek časopisů, jejichž líčení nemá jedinou chybičku a řasy vypadají, že dosahují až k nebesům? A přiznejte se bez mučení: že vy jim tak trochu závidíte? Jestliže vaše oči lemují krátké a nevýrazné řasy, které skoro ani nejsou vidět, pak se není čemu divit, že vás pokaždé bodne osten závisti, že jste na rozdíl od nich neměli takové štěstí.

My naštěstí víme, jak si dokonalé řasy, které vám ostatní budou závidět, vykouzlit a ve skutečnosti to není tak složité, jak si možná myslíte. Chcete-li každého uhranout pohledem, pak si určitě nenechte ujít následující řádky, ve kterých se s vámi podělíme s postupem!

Krok první: práce s kleštičkami

Používáte při líčení kleštičky na řasy? Pokud ne, pak byste měli začít. Natočení řas s pomocí kleštiček je základním předpokladem k vytvoření jejich dokonalého vzhledu. Mnoho žen se jejich používání děsí, přitom vlastně není čeho – jasně, chce to trochu cviku, ale věřte nám, že ten fígl brzy dostanete do ruky a půjde vám to samo. S kleštičkami se natáčí pouze horní řasy, které stačí v kleštičkách pár vteřin tzv. stlačit. Výsledkem budou krásně zakulacené, natočené a tvarované řasy, se kterými můžete dále pracovat.

Krok druhý: na řadě je řasenka

Dokonalé řasy nevykouzlíte, pokud si na pomoc nepovoláte řasenku. Zde je důležité dobře vybírat, protože řasenek existuje velké množství a najít mezi nimi tu pravou může dát trochu práce. Jakmile najdete značku, která vám bude po všech směrech maximálně vyhovovat, můžete přejít k jejímu nanášení.

Řasenka se na řasy nanáší směrem od kořínků nahoru, začněte ve vnitřní části oka a postupně přejděte k vnější.

Krok třetí: na závěr čištění

Možná si myslíte, že po nanesení řasenky je vaše práce u konce, což ale není tak úplně pravda. Teď je potřeba štěteček řasenky natočit vertikálně a s pomocí jeho špičky přejíždět po celé délce řas od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Díky tomuto kroku řasy od sebe krásně oddělíte a zbavíte se nechtěných žmolek.

Foto: Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze