Léto sice končí, ale teplé dny nás čekají i nadále, proto letní oblečení ještě neschovávejte. Vycházíte z domova brzy ráno, kdy ještě není takové teplo, abyste si mohla vyjít domova pouze v pantoflíčkách? Říkáte si, jak moc milujete pohodlí a nejraději byste strávila celý život v teniskách? Pojďte se přesvědčit, že to doopravdy jde!

Zvolte ještě jeden ležérní prvek

To, že tenisky nejsou úplně tak elegantním kouskem, víme dávno. Ale věděly jste, že se dají kombinovat s elegantními kousky oblečení? Nebojte se obléct si šaty a k nim tenisky. Nejlépe však k nim zvolte džínovou lehkou bundu, která vás po ránu zahřeje. Pokud se rozhodnete pro sako, kombinujte tenisky s džínovými kalhoty, nebo alespoň s obyčejným tričkem.

Pruhy si o tenisky říkají samy

Vždy jste přemýšlela, co vlastně kombinovat s oblečením, které má na sobě pruhy? Jednoznačná odpověď zní: tenisky! Bílé tenisky se hodí k jakýmkoliv pruhům, ať už jsou vodorovné nebo svislé. Navíc pokud jsou pruhy v barvách, kdy alespoň jedna z nich je bílá, máte vyhráno a s bílými teniskami bude váš outfit dokonalý.

Bílá x černá

Pokud máte rádi kontrast, rozhodně sáhněte po kombinaci černé s bílou. Oblečte si černé letní šaty a k nim jednoduché bílé tenisky. Uvidíte, že tato kombinace je naprosto úžasná a můžete ji využít nejen v létě. Kontrastní barvy jsou skoro vždy sázkou na jistotu. Co takhle vyzkoušet celý černý outfit kombinovat se sněhově bílými teniskami?

Džínové kraťasy jsou klasika

Jelikož jsou džínové kraťasy v létě asi tou největší klasikou, rozhodně se nebojte je kombinovat s klasickými bílými teniskami. Jak se říká, v jednoduchosti je krása, ale v módě se vyplácí být trochu více odvážní. Zkuste si obléct outfit složený celý z džínoviny a přidat k němu bílé tenisky. Uvidíte, že z vás budou všichni paf.

Tip: Rada na závěr, s bílými teniskami uděláte parádu pouze tehdy, pokud jsou krásně čisté. Špinavé tenisky rozhodně vašemu outfitu hodně ubírají.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze