Každá jsme krásná a půvabná! V každé z nás se to skrývá, protože jsme zkrátka ženy a patří to k nám. Existují ale pomocníci, kteří nám k takové kráse pomohou, a to především v období, kdy si přijdeme jako bez života a jako ty největší ošklivky na světě. 

Vitamin C

Začít musíme samozřejmě tím nejdůležitějším. Vitamin C patří mezi hlavní vitamíny, které naše tělo bezpodmínečně potřebuje. Zejména naše pleť a vlasy. Vitamin C pomáhá proti tvorbě akné a také obsahuje kolagen, díky kterému je naše pleť pevná a na první pohled zdravá. Důležitý je také je pro regeneraci kůže. Dopřát tuto jedničku mezi vitamíny by si měli především kuřáci.

Vitamin D

Určitě moc dobře víte, že vitamin D se skrývá ve sluníčku! Z tohoto důvodu jsme v létě svěží, vlasy se nám lesknou a naše pleť je téměř dokonalá. Vitamin D nám nejvíce chybí v zimním období, kdy se sluníčko před námi schovává. Proto se ho snažte nabrat přes léto co nejvíc to půjde!

Zinek

Zinek doporučujeme brát i jako doplněk stravy, protože jej každá nutně potřebujeme! I když se snažíme sebevíc, stále ho máme nedostatek. Zinek pomáhá ke zdravé kůži, ke krásným pevným nehtům a k dokonalým vlasům. Je proto naprosto univerzálním vitamínem na krásu, co říkáte?

Kokosový olej

Kokosový olej je jedničkou mezi blahodárnými přírodními produkt! Je totiž jedním z nejbohatších zdrojů nasycených tuků, a to především ten, který je lisovaný za studena. Jedině tak si totiž kokosový olej uschová důležité vitamíny jako je vitamin A, E nebo vitamin C. Obsahuje také kyseliny, které nám pomohou k tomu být krásnější, jako je kyselina laurová a myristová.

Tip: Kokosový olej se dá použít i jinými způsoby! Vhodný je třeba na hydrataci vysušené pokožky, na zničené vlasy nebo dokonce na bělení zubů.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze