Jestli vám k létu něco nesmí chybět, pak je to slušivý a trendy klobouk. Klobouky prostě frčí a to na všech frontách, o tom nemusí být pochyb. V létě ochrání hlavu před úpalem a navíc oživí každý outfit. Vzít si ho můžete vzít k vodě, na hudební festival nebo třeba romantické rande.

Který padne do oka vám?

Kdyby bylo po mým (a místo ve skříni by mi to dovolilo, ha!) měla bych klobouků klidně tucet! Jeden bych nosila k šatům, jiný k overalu, další bych si vzala s sebou k vodě a čtvrtý na večeři ve dvou. Zkrátka bych chtěla mít na výběr, nespokojila bych se s jedním. A co vy? Který fešák padne do oka právě vám?

Velká mašle

Klobouk v celkovém outfitu hraje roli doplňku a tak je to v pořádku. Nicméně proč mu tu a tam nedopřát trochu více pozornosti a co víc – proč ho nenechat, aby si zahrál hlavní roli? Když ho bude zdobit třeba taková velká mašle, které prostě neodolá žádná romantická dušička, pak se okamžitě stane dominantou vašeho looku.

Výrazný vzor

I když klobouk zpravidla plní roli doplňku, vůbec nevadí, když ho necháte vyniknout. Jak? Jednoduše! Stačí si vybrat klobouk s nějakým výrazným vzorem, nebo třeba nějakou hodně viditelnou barvou. Já bych třeba tomuto fešákovi nedokázala říci ne, no fakt!

S květinou

Nechte na svém klobouku rozkvést nádhernou květinu, nebudete litovat! V létě je všude plno barev, spousta krásných květů, na které je radost pohledět, květinový vzor nosíme na šatech, tak proč ne i na kloboucích? Jsem si jistá, že vás třeba tenhle model nadchne.

Jednoduchý design

Někdy zkrátka nemáme chuť to přehánět, něco složitě vymýšlet a trávit dlouhé chvíle skládáním jednotlivých kousků z našeho šatníku dohromady. Někdy prostě chceme bezmyšlenkovitě po něčem sáhnout, nic neřešit a jen vyrazit. A přesně pro takové chvíle se hodí klobouk v jednoduchém a nepřeplácaném designu.

Foto: Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments