Svatba je velmi významná událost nejen pro nevěstu a ženicha, ale i pro jejich blízké. V Ankaře jsou svatební šaty nevěsty i svatebčanů velmi pestré a oproti našim zvyklostem naprosto originální. Pojďme se na ně společně podívat. Tohle musíte vidět.

U nás v Evropě jsme zvyklí na světlé odstíny šatů a jen výjimečně se u nás vidí barevné svatební šaty. Tradiční styl Ankary je bohatý na barvy a vzory, tudíž se jejich obřady barvami jen hemží.

Nádherné dlouhé šaty Ankary jsou obdivovány všemožnými celebritami. Dokonce se inspirují tak, že šaty vynášejí na nejznámější akce a gala večery. Šaty bývají šity z nejluxusnějších látek jako je hedvábí, šifon nebo krajka. Dodává šatům tak luxusní vzhled, kterému nikdo neodolá.

Ankarské svatební šaty jsou mnohdy doplněny o nápaditý hluboký výstřih, který přesto nevypadá vyzývavě a vulgárně, ale žensky a smyslně. Ženám většinou ani nechybí obrovské náhrdelníky, které se skládají z drahých a luxusních kamenů, které jsou ale například rodinným pokladem.

Těmito šaty se můžete inspirovat i vy. Chystáte se na maturitní ples, svatbu nebo jinou velkou událost? Určitě doporučujeme se inspirovat, alespoň barvami. Budete totiž nepřehlédnutelná a když už budete výraznou takovou róbu, proč toho nevyužít? Chcete-li se cítit jako královna. Tyto šaty vám v tom rozhodně pomohou!

Holá ramena jsou asi tím největším trendem roku 2018. Je to také nejčastější střih šatů, které jsou navrženy pro rok 2018/2019. Takové šaty jsou inspirovány starověkým Řeckem. Úzký pas a dlouhá sukně působí velice honosně, elegantně a slavnostně. Přesně ve stejném stylu, jako v Ankaře pořádají různé obřady a slavnosti.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments