Také se vám stává, že ve spěchu při líčení hledáte rtěnku, řasenku nebo tužku na oči a v tom všem chaosu a nepořádku, který ve vaší kosmetice panuje, danou věc zkrátka nemůžete najít? Marně se přehrabujete líčidly a po hmatu zkoušíte, zdali to, co právě držíte v ruce, je skutečně ono. Nemáte toho chaosu už tak akorát dost?

Co kdybyste nepořádku řekly jednou provždy dost? Mít přehled v kosmetice, šminkách a líčidlech by pro každou z nás měla být nepsaná povinnost. Nejenže to bude vypadat lépe, ale zároveň si ušetříte čas hledáním a nadáváním, že to či ono zase nemůžete najít.

Vyrobte si organizér na kosmetiku za pár korun

Pořádek v kosmetice zajistí organizér. Dobrá zpráva: nemusíte za něho utrácet balík. Můžete si ho vyrobit samy doma, vlastně na tom nic není a fantazii se meze nekladou. A pokud přeci jen potřebujete inspiraci, pak čtěte dál.

Organizér z roliček

Z nevyužitých roliček od toaletního papíru nebo třeba kuchyňských utěrek můžete vytvořit něco opravdu pěkného a praktického. Stačí pěkný papír nebo lepicí tapeta, se kterou jednotlivé ruličky obalíte a poklad je rázem na světě. Roličky mohou být různě veliké, podle toho, jak se vám to hodí.

Organizér z prázdných obalů

Obaly od krémů, piksly od kafe a jiné nádoby mohou skvěle posloužit pro výrobu super organizéru na kosmetik, štětce nebo houbičky na make-up.

Organizér ze sklenice a písku (kamínků)

Možná ten úplně nejjednodušší způsob, jak si vyrobit organizér, je vzít pěknou sklenici a nasypat do ní barevný pásek nebo dekorační kamínky. Snadno a rychle vytvoříte moderní a elegantní organizér, který se na stolku nebo poličce bude pěkně vyjímat.

Foto: Pinterest.com, Pexels.com.

Načítání...

Diskuze