Přemýšlíte nad tím, jaké barvy na vlasy budou v roce 2021 trendy? Změna barvy vlasů je ideálním startem pro změnu v životě. A ruku na srdce, kdo by po náročném roce 2020 nějakou tu změnu neuvítal.

Ač se kvůli lockdownu ke kadeřnici jen tak nedostaneme, o to víc máme času přemýšlet nad ideální barvou pro nadcházející rok. Pojďme se společně podívat na top barvy, které právě teď hýbou módním světem.

Červená je zpět

Pamatujete si ještě, jak nějakých pět let zpátky byla červená velkým hitem? Každá žena i dívka chtěla vyzkoušet červenou či některý z red odstínů. Tak pro vás máme dobrou zprávu – červená je zpět a ve vší parádě!

Ať už zvolíte jakýkoliv odstín, letos nemůžete šlápnout vedle. Inspirujte se například u Kylie Jenner, která zvolila účes ala Malá mořská víla Ariel. Kromě zářivě rudé bude in také kaštanová a odstíny zrzavé, např. skořicová.

Přirozená blond

Blond je stále v kurzu. Především takové odstíny, které vypadají přirozeně. Jemné zesvětlení či natónování je přesně to, co chcete. Vyzkoušejte zesvětlení metodou balayage. Ta zajistí přirozené přechody i u tmavších vlasů.

Vypadá to, že platinové odzvonilo. Nyní jsou totiž v kurzu medové a lehce béžové odstíny. Pokud budete držet vzorník v ruce, dávejte si pozor na to, který odstín zvolíte. Vždy sahejte po tom, který sedá k vaší pleti a očím. A pokud si nevíte rady, jednoduše se optejte odborníka.

Foto: Pixabay.com

Podbarvení jiné než zbytek vlasů

Tento trend je letos velkým hitem. Jak na to? Vlasy na vrchu by měly být v úplně jiné barvě než spodek. Barevná variace musí vyniknout nejen na rozpuštěných, ale i sepnutých či vyčesaných vlasech.

Volte například kombinaci vaší přirozené barvy na vrchu a zářivé barvy pro podbarvení (troufnete si na růžovou?). Inspirujte se u hvězd Tik Toku Charlie D’Amelio a její sestry Dixie D’Amelio.

Do čeho půjdete letos vy? Dejte nám vědět do komentářů!

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

V tuto chvíli jsem ve fázi příšerně odrostleho meliru 😉