Meghan, vévodkyně ze Sussexu, manželka britského královského prince Harryho, humanitární pracovnice a bývalá americká herečka, patří v současné době k nejsledovanějším světovým personám. Každé její vystoupení, každý její outfit nebo účes je pod drobnohledem. A co se účesů týče, na ty se zaměřuje náš dnešní článek.

V letošním roce nás Megan nejvíce inspirovala svými nedbale pojatými drdoly s přečnívajícími pramínky vlasů. Takto stylizovaný drdol je v letošním roce velmi populárním účesem a troufáme si říct, že značný podíl na tom má právě Meghan. Mohli jsme jej vidět například při návštěvě ostrova Fraser náležící Austrálii kde tímto účesem jednoznačně zaujala.

Embed from Getty Images

Meghan dokázala svůj účes vždy perfektně přizpůsobit události, které se účastnila. Důkazem může být například návštěva ostrovního státu Fiji, kde zvolila francouzský twist prokládaný kvítím, což je velmi typické pro tuto zemi.

Embed from Getty Images

Za pozornost také stála oslava sedmdesátých narozenin prince Charlese. Meghan při této příležitosti obohatila svůj elegantní uhlazený účes o stylový šikmo položený baret, kterým si dle některých médií doslova “ukradla” veškerou pozornost.

Embed from Getty Images

Stylové barety – s těmi to Meghan umí. V průběhu listopadu zazářila při oslavě sto let od konce první světové války jemnými vlnami a černým baretem, který do jisté míry nápaditě evokoval propojení s armádním stylem.

Embed from Getty Images

Kterým účesem si Meghan získala vás?

Foto: Gettyimages.com.

Načítání...

Diskuze