Ikonické účesy legendární Demi Moore

Legendární herečka Demi Moore za svůj život vystřídala mnoho účesů. Některé z nich nám však utkvěly v paměti a nemůžeme na ně zapomenout. Pojďme si nyní její ikonické účesy připomenout.

Chlapecký sestřih ve filmu Duch

V roce 1990 si Demi zahrála ve filmu Duch, ve kterém se objevila s krátkými vlasy. Anglicky se tomuto střihu říká bowl cut a v 90. letech byl velice populární. Je dost možné, že se těšil velké oblibě právě díky Demi, která s krátkými vlasy vypadala úchvatně.

Mikádo, které chtěla i Monica

Pamatujete na scénu v seriálu Přátelé, kdy Monica prosí Phoebe, aby jí ostříhala vlasy podle Demi Moore? Konkrétně měla na mysli krátké mikádo, které herečka měla ve filmu Neslušný návrh z roku 1993.

Foto: Paramount Pictures

Jak víme, výsledek nakonec dopadl katastrofálně a Monica skončila s oškudlanými krátkými vlasy.

Dohola 

Největší šok přišel v roce 1997, kdy si Demi ve filmu G. I. Jane oholila hlavu a přišla tak o všechny své vlasy. Herečka má ale to štěstí, že má hezkou tvář a proporce obličeje, takže i s holou hlavou vypadala úchvatně.

Foto: Hollywood Pictures

Jako Locika

V současné době  můžeme Demi vidět už jen s dlouhými vlasy, které si nechává nárůst tak dlouhé, jak jen to je možné.

V nedávném rozhovoru se také vyjádřila, že se už nikdy kvůli žádné filmové roli nenechá ostříhat. Pokud bude při natáčení jakéhokoliv filmu nebo seriálu potřeba změna účesu, raději bude nosit paruku. Nechce totiž riskovat, že už by její dlouhé kadeře nedorostly.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!