Tvar a linie obočí toho o nás prozrazuje víc, než si myslíme

Říká se, že obočí udává výraz našeho obličeje. Je pravda, že nevhodně tvarované obočí dokáže s naším obličejem udělat hodně velkou paseku, umí totiž dokonale změnit náš výraz! Každé z nás sedí a vyhovuje něco jiného, proto také máme odlišné tvary obočí. Co o nás vlastně vypovídá?

Rovné obočí: sebejistota vám nechybí!

Zdobí váš obličej rovné obočí bez výrazného zakřivení? V tom případě jste žena, která má sebejistoty na rozdávání a mohla by jí klidně darovat po kilech!

Na všechno máte svůj vlastní názor a upřímně jsou vám názory druhých lidí tak nějak buřt. Když před sebe vztyčíte nějaký cíl, dosáhnete ho, ať to stojí, co to stojí. Ve vztahu potřebujete romantiku, ačkoli to na vás není vždy na první pohled vidět.

Obloukové obočí: jen tak vás něco nerozhází!

Majitelky obloukového obočí patří mezi velmi vyrovnané ženy, které jen tak ledasco nedokáže vyvést z rovnováhy.

Je úplně jedno, jakou překážku vám osud pošle do cesty, vy se s ní dokážete popasovat po svém. Pokud něco děláte, děláte to pořádně. Ke druhým lidem jste pozorná, hýříte kreativitou a lidé okolo vás mají rádi pro vaši otevřenost. Ve vztahu jste vášnivá a když milujete, tak věrně!

Jemně lomené obočí: pečlivost je vaše nejsilnější stránka!

Má vaše obočí pouze decentní zaostření? Jinými slovy: je mezi jeho nejširší a nejužší částí jen velmi jemné lomení? V tom případě jste opravdu  pečlivý člověk a vaši důslednost by vám kde kdo mohl závidět!

Když se do něčeho pustíte, vždy to dotáhnete do konce – utíkat od rozdělané práce rozhodně není nic pro vás. Vše děláte kvalitně a včas. Okolí vás zbožňuje pro dokonalý smysl pro harmonii, který používáte jak v bydlení, tak i ve vztazích. A pokud jde o vztahy, tam zastáváte pravidlo, že otevřenost  je nejcennější vlastnost.

Výrazně lomené obočí: jste křehká duše!

Pyšní se váš obličej výrazně lomeným obočím? Tedy takovým, které má viditelné zaostření? Majitelky takto tvarovaného obočí jsou velmi křehké a jemné duše.

Kromě toho jste společenská bytost, milujete seznamování se s novými lidmi, ráda si děláte kamarády. Pečlivě nasloucháte druhým, ráda jim pomáháte a myslíte více na sebe, nežli na druhé. Máte přirozené kouzlo, pro které jste u druhých lidí výjimečná. V lásce potřebujete něžnost, věrnost a také trochu té romantiky.

Foto: Pexels.com, Shutterstock.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.