Trendy z módních přehlídek použitelné v běžném životě. Zkuste například Safari styl

Módní návrháři si z nás někdy „střílí“ a navrhují oblečení, které v běžném životě nemáme šanci využít. Takové oblečení je často zkrátka příliš extravagantní. Objevit se v některém kousku z nejnovějších módních přehlídek na ulici? Každý na vás bude zírat, jako byste se procházela nahá. Naštěstí existují módní trendy, které jsou v běžném životě použitelné a na ty se dnes podíváme. 

Safari styl a oblíbená bavlna

Jako v pravém safari – bavlněné oblečení, volné střihy, přírodní tóny. Není divu, že se módní návrháři rozhodli ze safari stylu udělat módní trend. Příjemnou bavlnu a volný střih oceníme především v letních měsících, kdy v úporném vedru hledáme cokoliv, v čem bychom se neuvařili. Bezesporu nejoblíbenějším kouskem v safari stylu se staly volné plátěné kalhoty s vyšším pasem, které schovají nedokonalosti a díky vyššímu pasu zvýrazní ženské křivky.

[easy-image-collage id=65850]

Plizovanou sukni musíte mít

Dalším z módních trendů, který se uchytil v běžném životě nás smrtelníků, se stala plizovaná sukně. Plizovaná sukně je výraznější než běžné sukně, což je ostatně důvod, díky které jsme si tento trend oblíbily i my. Obléknout si k ní můžete klidně jen obyčejné basic tričko a můžete vyrazit za dobrodružstvím v trendy outfiu.

[easy-image-collage id=65854]

Čím širší nohavice, tím lepší

Máte ráda crop topy? Pak pro vás máme skvělou zprávu. V nejnovějších kolekcích se objevily kalhoty, které jsou k vašemu oblíbenému crop topu jako stvořené. Čím širší mají kalhoty nohavice, tím lepší. Třikrát hurá! Milujeme pohodlné střihy, co vy?

[easy-image-collage id=65858]

Foto: Shutterstock.com, Unsplash.com.