Módní trendy pro rok 2020 ovlivnily také oblíbenou část oblečení nejen mužů, ale i žen – spodní prádlo. V tomto roce se vrátíme zpátky do minulosti do dob našich babiček. Děsíme vás? Pojďte se s námi podívat na další část letošních módních trendů.

Foto: LightField Studios / Shutterstock.com

Braletka vévodí všem žebříčkům

„Bralette“ neboli braletka je v posledních letech více a více oblíbeným typem spodního prádla. Braletky jsou celokrajkové, bavlněné nebo kombinované kousky, které na první pohled zaujmou svým nezaměnitelným střihem.

Foto: Jan Cieplik / Shutterstock.com

Oproti klasickým podprsenkám nepředstavují takovou podporu a proto si některé ženy myslí, že braletky nejsou jen tak pro každého. My si ale myslíme, že v dnešní době, kdy se hojně prosazuje přirozená krása, jsou braletky vynikajícím kouskem do šatníku každé z nás.

Braletky nabízí krom svého romantického vzhledu i značné pohodlí. Pokud chcete i vy následovat módní trendy, zapomeňte na košíčky a výztuže, které mají často do pohodlí pěkně daleko. Braletky navíc díky svému střihu nabízí prostor pro to nejdetailnější zdobení, ať už v podobě kamínků, vyšívání nebo mašliček.

[easy-image-collage id=65059]

Spodní prádlo, které je neviditelné

Jedním z velkých letošních módních trendů je transparentnost. Tomuto trendu se nevyhnulo ani spodní prádlo. Pokud vaše nejintimnější místa rádi schováváte pod spodní prádlo, podle trendů roku 2020 na to můžete zapomenout. Spodní prádlo by mělo být průsvitné a průhledné. Nejen podprsenky, ale i kalhotky.

Z miniaturních kalhotek přecházíme na kalhotky našich babiček

Oblíbená krajková tanga můžete schovat do zadní části šuplíku. Na scénu totiž přichází kalhotky našich babiček. Kalhotky s vysokým pasem jsou bezesporu největším překvapením letošních módních trendů. Oblíbí si je především ženy, které pod ně perfektně schovají pár kilo navíc a opticky zúží pas. Štíhlé ženy se díky nim dočkají opticky delších nohou.

Foto: Unsplash.com, Shutterstock.com, Victoria’s Secret.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments