Máte pár kilo navíc a stydíte se v létě nosit šortky? Hloupost! Každá z nás si přece může nosit, co chce, důležité je, abychom se v daném outfitu cítily pohodlně. A pokud se v šortkách cítíte fajn, nikdo vám nemůže zakázat, abyste si v nich hrdě vyrazily do práce nebo třeba do města s kámoškou na kafe. Chápeme se?

Parádní šortky i pro ženy s kyprými tvary

Kdo kdy řekl, že kraťasy jsou jen pro hubené. I když možná nemáte míry modelky (a upřímně, která z nás je má?), rozhodně se v horkých dnech nemusíte schovávat za dlouhé kalhoty nebo sukně sahající až k zemi. Je vás pořádný kus ženské? Tak se to nebojte prodat! Vždyť každá jsme nějaká a každá na sobě shledáváme něco nedokonalého.

A navíc, milé dámy: jsou to pořád jen nohy, tak proč je neukázat?

S veselým letním vzorem

Je léto, sluníčko pálí, na nebi není jediný mráček a vy chcete ven vyrazit v dlouhých džínách? Tak na to rovnou zapomeňte! Místo toho na sebe hoďte tyhle parádní šortky s veselým letním motivem, který vás okamžitě hodí do té správné nálady! Proč si nezlepšit den, když to jde tak snadno?

S trendy proužky

Baculaté ženy mnohdy podléhají dojmu, že si pruhy nemohou dovolit, protože by díky nim působily ještě širším dojmem. Myslíte si to taky?

S romantickou mašlí

Šortky, kterým kraluje romantická mašle? Tak to je, alespoň tedy podle mě, naprostá nutnost pro každou něžnou a romantickou dušičku. Kraťasy možná vypadají obyčejně, ale právě v tom je jejich kouzlo. Jednoduchý design oživí mašle, která se stane třešničkou na dortu. Pardon, na šortkách. Co vy na to?

S klasickým materiálem

Džínové šortky jsou dle mého názoru naprostá klasika a kdyby bylo po mém, musela by je mít v šatníku úplně každá žena. Takže i vy. Džínové šortky jsou nadčasové, vypadají velice trendy a dají se nosit s tílkem, topem i halenkou.

Foto: H&M, ZARA.