Trendy nehty na zimu 2021/2022 podle instagramu

Hledáte nové trendy, kterými osvěžit vzhled svých nehtů? V zimě je ideální čas trochu si zaexperimentovat. V období vánočních svátků můžete mimo jiné s úspěchem vyzkoušet i zimní či rovnou vánoční motivy! Pojďme se podívat na zajímavé trendy letošní zimy, které by neměly uniknout ani vám.

Vybrali jsme pro vás 7 nápaditých trendy motivů, které si zamilovaly miliony lidí na instagramu a určitě s nimi zazáříte i vy!

1. Dodejte svým nehtům třpyt

Třpytivé efekty jsou obzvlášť v zimě doslova kouzelné. Nechte své nehty vyniknout v podobném rázu, jak to umí čerstvě napadnutý prašan. V kombinaci s jemně růžovými tóny v oblíbeném odstínu rose-gold dosáhnete fenomenálního výsledku. Své nové nehty v tomto stylu si jistě zamilujete i vy.

2. Detaily s vánočními motivy

A u Vánoc ještě zůstaneme. Kdy jindy než na Vánoce můžete své nehty ozvláštnit roztomilými motivy s vánoční tématikou? Tento trend je určen „hračičkám“. Pokud máte pevné nervy, pevnou ruku a notnou dávku talentu, zkuste své nehty vyladit motivy, které najdete ve vánoční výzdobě.

3. Efekt rozkvetlých květů podle Blake Lively

Až vás začne zima unavovat, není nic lepšího, než si rozzářit náladu s motivem květin. Připomeňte si jaro oblíbeným rozkvetlým kvítím. Inspirujte se populární americkou herečkou Blake Lively, která se tímto motivem pochlubila před pár dny na svém instagramu.

4. Metalické konce

Metalické nehty jsou vděčným tématem, který snad nikdy nevyjde z módy. Tento styl můžeme obměňovat a utvářet tak nové hravé designy. V poslední době se významně rozmohl trend s metalickým zakončením nehtů. Nechte posledních 4 až 5 milimetrů konečků nehtů vyniknout třeba zlatou metalickou barvou a uvidíte, jak své nehty prozáříte.

5. Třpytivé francouzské konečky

U rozdílných konečků ještě zůstaneme. Francouzský styl, jak vidno, je bohatý na třpytky. S tímto trendem vaše nehty zazáří. Zkuste jej ideálně na silvestrovskou párty!

6. Horká čokoláda

Kdo by nemiloval horkou čokoládu? Obzvlášť v zimních měsících? Není nic lepšího, než si užít krásnou zimní procházku, příjemně vymrznout a pak se zachumlat do útulného pelíšku a vychutnat si horkou čokoládu, co říkáte? Efekt horké čokolády ale můžete vykouzlit i na svých nehtech!

7. Čokoláda se zlatými detaily

Kombinací syté čokoládové hnědé se zlatou folií natrhanou na malé kousíčky vytvoříte exkluzivní vzhled vašich nehtů. Pro milovníky čokolády je to jistě velmi nápaditý trend.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.