Podzim klepe na dveře a sním si žádá vaší pozornost i váš šatník, který přímo žadoní po nádechu módních barev. Rádi vám poradíme, co právě frčí, abyste mohla být za každých okolností in.

Na začátku podzimu, kdy se teplota pohybuje kolem dvaceti stupňů, se dají ještě vynosit nějaké ty šaty. Trendy jsou šaty s květinovým vzorem či zvířecím vzorem.

První místo ve světě barev vyhrává…

Co se barev týče, královnou podzimu se stává barva oranžová, která přímo souzní s podzimním vzhledem přírody. Nejedná se o žádnou depresivní barvu, takže si můžete být s přehledem jisti, že vás v typicky podzimně deštivém počasí rozzáří.

Inspirovat se můžete z přehlídek módního návrháře Oscara de la Renta nebo u Siese Marjana.

Fialová jako barva roku 2018

Pantone Color institut každý rok vybírá trendy barvu na celý rok. Pro rok 2018 vybrali barvu fialovou neboli ultra violet. Jedná se o opravdu výraznou fialovou kterou lze špatně kombinovat, teda alespoň jak se zdá.

Zdání ale někdy klame. Nejlépe vynikne fialová barva kombinovaná s barvou žlutou. Vzhledem k tomu, že podzimu kraluje oranžová (žluté barva velmi podobná), můžete ultra violet kombinovat i s barvou právě kralující.

Heart Wood barva

Heart wood neboli starorůžová, či také šedorůžová. Na tuto barvu si zvykneš velmi rychle, neboť je typická svou jemností. Proto se v ní najde každá romantická duše.

Ultra violet můžete snadno nakombinouvat i se starorůžovou. Přece jenom se jedná o dva odlišné protipóly, nicméně spolu tyto dvě barvy vytváří zajímavý soulad.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze