Konečně nastalo období, ve kterém unosíme kozačky nad kolena. Ty si podmanily celý svět a drtivá většina žen jim okamžitě podlehla. A co vy? Už máte kozačky nad kolena, se kterými si letošní zimní sezonu užijete na maximum? Pokud kroutíte hlavou, pak je ten správný čas to napravit!

Kozačky nad kolena si může dovolit každá žena. Opravdu!

Kozačky nad kolena prostě musíte milovat! Jsou moderní, nadčasové a velice slušivé. I z obyčejného outfitu, který na první pohled působí nudně a nezajímavě, dokážou vytvořit něco opravdu lákavého, cool a trendy. A dobrou zprávou je, že si je může dovolit nosit každá, ať už je vysoká nebo nízká, hubená nebo se pyšní ženskými tvary.

Co kdybychom si teď řekli, jak se kozačky nad kolena nosí, ať můžete načerpat inspiraci?

Malá nebo vysoká, na tom nezáleží!

Ať už k vám příroda, co se výšky postavy týče, byla štědrá nebo na vás naopak šetřila, věřte nám, že i vy můžete kozačky nad kolena hrdě nosit a pasovat je do role nejoblíbenější obuvi pro zimní období. S ohledem na typ vaší postavy si jen stačí správně pohrát s ostatním oblečením a doplňky, které se společně postarají o to, že vám to bude nesmírně slušet!

Sukně nebo kalhoty, nosí se oboje!

Kozačky sahající až nad kolena unosíte prakticky k čemukoli, ať už půjde o sukni, džíny, kraťasy nebo třeba legíny. Ženy malé postavy mohou vsadit na kombinaci krátké sukně a vysokých kozaček. Ženy, které si chtějí ubrat alespoň opticky nějaké to kilo, naopak musí vsadit na vysoké kozačky a tmavé upnuté džíny, které se postarají o to, že z jejich proporcí rázem zmizí několik centimetrů. Vysokým ženám naopak můžeme doporučit, aby na svou vysokou postavu ještě více upozornily tím, že si oblečou těsné legíny, ve kterých jejich dlouhé nohy báječně vyniknou.

Žádná barva není tabu!

Co se barev týče, máme pro vás dobrou zprávu: žádný odstín není tabu! Je tedy pouze na vás, v jaké barvě si kozačky nad kolena pořídíte. Klasikou i nadále zůstává nesmrtelná černá, se kterou zkrátka nikdy nic nemůžete zkazit. Na paty jí ale hrdě šlape hnědá nebo šedá barva, které jsou na obuvi velmi oblíbené a ženami hodně žádané. Odvážnější z vás mohou vsadit třeba i na vínovou nebo sytě rudou, což je barva, díky které vás na ulici zaručeně jen tak někdo nepřehlédne.

Foto: Pinterest.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze