Transgender modelka z Playboye randí s Mbappém

Mladý talent francouzského fotbalu, útočník, reprezentant, vítěz Mistrovství světa 2018 a současný hráč klubu Paris Saint-Germain Kylian Mbappé má novou lásku. O osm let starší modelka Ines Rau je kočka, kontroverzi však budí skutečnost, že byla dříve mužem.

Francouzská hvězda a kočka z Playboye

Kylian Mbappé a Ines Rau svoji lásku zatím nepotvrdili, byli však nachytáni paparazzi při velmi důvěrném laškování na lodi a zdroje z jejich okolí vzájemnou náklonnost jen potvrzují. Kylian Mbappé dříve randil s herečkou Emmou Smet, jejich vztah je však již minulostí.

S Ines by měl prý udržovat vztah již několik měsíců, pár byl spatřen i na filmovém festivalu v Cannes v květnu letošního roku. Sama Ines se se svými románky nijak nesvěřuje, možná právě z její strany jde o opatrnost.

Dvojice svoji lásku tutlá prý i proto, že se nechce konfrontovat s názory některých lidí, kteří jsou poněkud konzervativnější. A to i přesto, že jde o slavného fotbalistu a Playmate.

Kdo je Ines Rau?

Ines Rau se narodila jako chlapec v roce 1990 alžírským rodičům žijícím v Paříži. Již v 16 letech začala proces přeměny pohlaví. Až za osm let odhalila celý svůj příběh, což jí zajistilo velkou popularitu v modelingu.

Svou jinakostí byla předurčena k prolamování stereotypů. Patrně největším úspěchem její kariéry je pózování pro Playboy.

Právě, když v roce 2017 zemřel zakladatel magazínu Hugh Hefner, stala se Ines první transgender modelkou, která pózovala pro Playboy, a stala se tak tedy i první transgender Playmate.

Číslo tehdy bylo sice věnované Hefnerovi, na druhé straně zapůsobila i kontroverze v podobě netypické modelky.

Ines Rau a Playboy

Ines se v Playboyi objevila na několika fotkách už v roce 2014, ale až za tři roky si mohla užívat statusu Playmate. Věnován jí byl hlavní pictorial a rozhovor, v němž samozřejmě popsala svoji cestu za přeměnou pohlaví.

Jak sama řekla, právě Hefner ji velmi inspiroval. Čím? Svým pohledem na ženy, jejich krásu a význam na tomto světě. Samozřejmě se Ines svěřila i s krušnými chvílemi, kdy spousta lidí její změnu pohlaví nepřijalo, navíc lehká nebyla ani hormonální léčba či invazivní zákroky.

Transgender modelka Ines Rau

Ines zprvu vystupovala jako tanečnice na populárních diskotékách na Ibize, doprovázela například Davida Guettu. Později dostávala zakázky jako modelka, pracovala pro Nicole Miller, Alexis Bittar nebo Barneys v New Yorku, objevila se v kampani brandu Balmain, pózovala pro Vogue Italia.

Když se v roce 2017 objevila na titulce Playboye, syn Hugha Hefnera, Cooper, prohlásil, že jde o přelomový cover, jako když jeho otec Hugh v roce 1965 vybral na titul první afroamerickou modelku Jennifer Jackson.


Zdroje:


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.