Krása šperků nás doprovází už od útlého dětství. I když naší dceři nedáme hned propíchnout ouška a nenasadíme náušničky, záhy začne objevovat krásu našich šperků, hrát se s nimi a taktéž si je zkoušet. Protože šperky fascinují už ty nejmenší. Zejména, pokud je ještě zdobí nádherný motiv, tak úzce spojen s dětstvím: medvídek.

Medvídek se stal symbolem značky TOUS

Najdete jej jako téměř nerozpoznatelný znak, nebo naopak, jako klíčový motiv šperku. Svého medvídka jsme měli v dětství snad každý, proto je s ním jako symbol tolik spojován. Neznamená to však, že by byl vhodným pouze pro dětské šperky. Značka TOUS ze svého medvídka vybudovala kult, který umí potěšit a zkrášlit napříč generacemi.

Historie značky TOUS se začala psát v roce 1920 ve Španělsku

Z rodinné hodinářské firmy se během několika let vyvinul klenotnický gigant, nabízející luxusní sortiment šperků dnes již nejen lokálně, ale celosvětově. Společnost si zachovala svůj rodinný charakter a díky tomu, že dokáže neustále své zákazníky překvapovat stále novými kreativními výrobky, sklízí velký úspěch. Dnes zaměstnává přes 3500 zaměstnanců a své obchody otevírá po celém světě, včetně České republiky. Sortiment TOUS dnes tvoří šperky, hodinky, kabelky a další módní doplňky. Je určen ženám, mužům i dětem.

Tipy na vánoční dárky z TOUS

Šperky jako dárek

Šperk je ideálním vánočním dárkem. Luxusní šperky, stříbrné, zlaté – vždy mezi nimi snadno najdete velký i menší dárek. Honosnějším dárkem jsou různé hezky nakombinované sety šperků. Novinkou je kolekce Nocturne kombinující žluté zlato, tmavé (černé) stříbro a diamanty. Ta se hodí skutečně pro ženu jakéhokoliv věku.

Pokud hledáte mladistvý šperk, sáhněte po těch z kolekce Glory. Žluté zlato doplňují polodrahokamy osazované do srdíček, medvídků, hvězdiček a měsíčků. Na jednom šperku jsou obvykle všechny najednou.

Dlouhodobým hitem je kolekce šperků Mesh. Nechybí v ní dokonce ani hodinky. Z materiálů zde objevíte kombinaci ušlechtilých kovů s chirurgickou ocelí. Avšak specialitou Mesh šperků je tkaný řetěz. Jsou to extrémně moderní šperky, které však hned tak z módy nevyjdou. Jen stěží narazíte na někoho, komu se nelíbí. Opět nadchnou všechny věkové kategorie a díky nim šperkové mánii propadnou i ženy, které si jinak na šperky příliš nepotrpí.

Móda pod stromečkem

Další dárky TOUS si vyberete mezi hodinkami, kabelkami a módními doplňky. Nechybí dokonce ani TOUS parfémy pro ženy i pro muže. Z velké nabídky stojí za to nepřehlédnout třeba designově povedené a praktické peněženky. Atraktivní je však i pokladnička ve tvaru TOUS medvídka. Ta se bude líbit i vašim dětem.

Krásným dárkem pro ženy jsou kabelky. Sortiment TOUS kabelek je velice široký. Najdete v něm ty nejmenší psaníčka, středně velké kabelky a tašky, ale i velké kabely či tašky na notebook. Kabelky jsou minimalistické, a přesto nápadité, mnohdy se skutečně unikátním nápadem.

Pro ženy i muže se hodí jako dárek hodinky. TOUS je původně hodinářská firma a kvalitou svých hodinek se může chlubit dodnes. Ani na hodinkách nechybí tradiční TOUS medvídek.

Načítání...

Diskuze