Váááánoce přicházejí! Vánoční dekorace, světýlka, atmosféra, ze které máme husí kůži, rodinné sešlosti, návštěvy nejbližších přátel, konečně je zpět nejkrásnější období z celého roku. Mnoho z nás ale nevidí tu nádhernou stránku Vánoc kvůli stresu z nutných a mnohdy i nákladných nákupů dárků všem našim blízkým.

A právě pro vás jsme si připravili inspirační článek s TOP 5 stylových vánočních dárků, díky kterým budou letošní Vánoce jen a jen pohoda a odpočinek.

Unicorn overal

Zřejmě existuje až moc módních kousků, které jsou zatraceně sexy, proto nastal čas vymyslet také pár antisexy kousků, které mužům přijdou naprosto nepochopitelné, ale my ženy jsme z nich nadšené. Jedním z takových kousků je overal ve stylu unicorn.

Volnočasový overal nebo pyžamo (nebo možná obojí?) ve stylu růžového jednorožce, roztomilé pandy a dráčka s krásným ocáskem, byste letos rozhodně měly někomu darovat. Uvidíte tu radost! Že vám to přijde dětinské? Přestaňte si na minutku hrát na velkého dospěláka a buďte znovu dítětem. Každá žena si občas potřebuje odpočinout od reality, ne?

Tip pro muže: Pořiďte unicorn overal své ženě, jistě jí tím potěšíte i rozveselíte. Na Lightinthebox.com od 450 Kč

K Vánocům patří ponožky

Už od dětství dostáváme každý rok stejný dárek. Většina dárků se od našich dětských let postupně vytratila, jeden dárek ale zůstal a s jistotou vám můžeme říci, že ho dostanete i letos – ponožky!

Naštěstí i z obyčejných ponožek se dá vytvořit stylový dárek. Jak? Jednoduše vyberte ty nejvíce bláznivé! Růžové, žluté, modré, červené, s puntíkama, s krajkou, duhové… čím bláznivější, tím lepší.

Tip: Průkopníkem barevných a veselých ponožek je značka Happy Socks. Ponožky Happy Socks koupíte na předních českých módních e-shopech: Different.czFreshlabels.czAnswear nebo Footshop.cz.

Od teď už jen pití kávy stylově

Pokud nemáte absolutně žádné tušení o tom, jaký dárek koupit své kamarádce, kolegyni v práci, nebo známé v obchodě, pořiďte jim hrníček. Nikoliv obyčejný nudný hrníček, ba naopak hrníček, který má své poselství.

Tip: Vybírejte z hrníčků, které jsou v pozitivním duchu, protože hrníček je jednou z věcí, která je na pracovním stole často po celý den. Náš výběr pochází z e-shopu ForQueen.cz:

Kryt na mobilní telefon

Máte nakouslé jablko, nebo preferujete jinou značku telefonu? Vůbec na tom nezáleží. Mobilní telefony už dávno nejsou komunikačním prostředkem, staly se z nich naši nepostradatelní parťáci, bez kterých si nedokážeme představit ani jeden den. Bohužel tak to prostě je. A právě proto každá žena, dokonce i muž, ocení stylový kryt na mobilní telefon. Čím více jich totiž máme, tím častěji je měníme a máme pak pocit, že máme pokaždé nový mobilní telefon. Blázinec, no.

Sluchátka

Zapomeňte na obyčejná malá neviditelná sluchátka, dnes platí pravidlo – čím větší a bláznivější, tím lepší. Výrazná originální sluchátka jsou skvělým dárkem pro bráchu, nebo otravného kamaráda.

Tip: Sluchátka SONY jsou k zakoupení na ZOOT.cz.

Foto: Pinterest.com

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments