Poslední měsíce jsme si čím dál tím více oblíbili koncept sociální sítě Instagram. Denně na něm trávíme desítky minut, rádi se kocháme pěknými obrázky a pokud možno, rádi se i inspirujeme.

Koho sledujeme ve světě mužů jsme již psali v článku TOP 10: Pánské módní instagram účty, které musíte sledovat. Dnes se tedy zaměříme na ženy.

1) Susanna Lau, @susiebubble

sussie

V Británii narozená číňanka Susanna žijící v Londýně, jakoby žila ve světě plném extravagantní módy a umění. Směsici módních kreací, originálního umění všeho druhu, bytového designu a milionu dalších nevšedních zážitků pravidelně zachycuje na svém instagramu, který sleduje více než 180 000 lidí… včetně nás.


TIP: Přečtěte si také článek 5 INSPIRATIVNÍCH ČEŠEK NA INSTAGRAMU


2) Noelle Downing, @noelledowning

noelleNoelle Downing nepatří mezi vychrtlé modelíny moderní doby. Noelle se pyšní ženskými tvary a křivkami, které slavily úspěch především v dobách Marilyn Monroe. Co se nám na ní líbí? Nestydí se za svou ženskost a nebojí se ukázat i v odvážnějších modelech. Noelle ví, jak svá kila nosit. Rozhodně stojí i za vaši pozornost. Momentálně ji sleduje skoro 40 000 lidí.

3) Lua, @luanna90

luanna

Newyorčanka Lua prostřednictvím svého instagramu inspiruje více než 2 miliony lidí. Za zmíňku stojí i její blog le-happy.com. U Luanny je cítit inspirace v undergroundové popkultuře na každé fotografii. Inspirace grungovými 90. léty zasazená do ulic New Yorku působí velmi zajímavě.

4) Rachel Marie Iwanyszyn, @jaglever

jaglever

Malebná příroda, New York a móda. Kožené bundy, džísky a klobouky. Vše pod mlhavým oparem. Více slov netřeba k charakterizování Rachel Marie Iwanyszyn a jejího instagramu.

5) Kelly Framel, @theglamourai

glam

Módní stylistka Kelly Framel a její kombinace stylu, cestování a dobrého jídla nabízí prostřednictvím svého instagramu exkurzi do obdivuhodného životního stylu jedné newyorčanky.

6) Lary Rauh, @laryrauh

lary

Čtrnáctiletá Lary Rauh se ráda inspiruje módou 50. a 60. let. Na svém blogu píše, že by se jednoho dne ráda oblékala jako princezna… s příměsí punku. Čím je Lary jedinečná je to, že sama oblečení navrhuje a dokonce i prodává. Její výtvory si můžete objednat na etsy.com. I přes svůj nízký věk se o Lary napsalo už v několika německých novinách a časopisech. Možná o ní za pár let ještě uslyšíme.

7) Rebecca, @aclotheshorse

zrzeckaRebecca se velmi často a velmi ráda fotí v přírodě. Poslední měsíce svůj instagram účet ponořila do pohádkového podzimního světa plného zlatavě hnědého listí. Z každé fotky sálá nezaměnitelná dechberoucí atmosféra. Rebecca je profesionální fotografka a své řemeslo dle fotografií na instagramu zvládá naprosto skvěle.

Rebecca také píše svůj blog. Už jen kvůli těm fotkám stojí za to číst.

8) Andrea Fernandez, @andreafp_

andrea)

Venezuelanka Andrea žijící v Bostonu svou latinsko-americkou krev nezapře. Na svém instagramu publikuje téměř denně živé a energické looky plné barev. Andrea miluje streetový styl ála rozthané džíny. Čas od času však nepohrdne ani formální a elegantní módou. Andrea je plná kontrastů a každý den vás překvapí něčím jiným. Nemá sice míry topmodelky, ale o to víc je pro nás zajímavá.

9) Karolina Sabała, @karxlina

karolina

Karolina je polská studentka práv a copywriterka. Karolina Sabała také řadu let boduje se svým blogem. Možná se vám její styl bude zdát trochu chladnější a umírněnější, což vychází z minimalistického a elegantního pojetí, které je pro Karolinu charakteristické. Sem tam ale také sáhne ke kontrastnímu doplňku nebo prvku s netradičním střihem, který upoutá na první pohled.

10) A cup of style, @lucie_ehr a @nicole_e

acos

Sestry Lucie a Nicole, které už od roku 2009 vedou svůj blog A cup of style, nesmí v našem žebříčku chybět. Mezi českými fashion blogerkami jsou vedle Pavlíny Jágrové na úplné špičce. Není proto divu, že se jejich blog A cup of style pravidelně řadí mezi 100 nejvlivnějších módních blogerek na světě v žebříčku magazínu TeenVogue.com.

Účet na instagramu mají každá zvlášť. Nás baví obě. Kromě módy uvidíte na jejich instagramu také spoustu fotek ze zahraničí, spousta skvělého jídla a další.

Fashion dads, @fashiondads_

fashion-dads

Tatínci známých fashion blogerek také instagramují. Možná ehm, lehce nevědomky… Módou posedlé fashion blogerky si své tatínky rády fotí a pak si z nich na tomhle vtipném účtu trošku dělají srandu… A vlastně, proč ne? Móda by se neměla brát příliš vážně. Jsou lidé, kteří módu prostě neřeší a asi jí ani nikdy řešit nebudou – a za zlé jim to samozřejmě nikdo nemá. K pobavení je tenhle účet super.

Fashion Kids, @fashionkids

fashionkids

Pokud jste ulítlí na módně vyladěné prcky (v nejlepším slova smyslu), instagram účet s názvem Fashion Kids vám dodá každodenní dávku roztomilých dětských stylařů.

A to je z našeho výčtu vše. Na koho jsme podle vás zapomněli? Dejte nám vědět v komentářích ;).

Načítání...

Diskuze