Tohle se nosí letošní zimu. Inspirujte se nejoblíbenějšími módními trendy

Stylish focused friends in fashionable coats walking across asphalt road with crosswalk in daytime

I když už zima ukázala svou tvář, není třeba propadat melancholii. Zima s sebou přináší své kouzlo, jako příležitost ke změně šatníků a zkoušení nových trendy stylů. Nyní je ideální čas začít přemýšlet, čím si ji můžeme oživit.

Tichý luxus

Dejte sbohem výrazným logům. Nová sezóna přináší sofistikovanější a subtilnější styl. Ať už nosíte jakoukoliv značku, pamatujte, že byste měli vy nosit ji a ne ona vás.

Volné džíny

Nastává éra uvolněného stylu, a s ní roste oblíbenost širokých džínů. Čím volnější, tím lépe. Toto je také skvělý způsob, jak se zapojit do trendu nošení kalhot s nižším pasem. S vhodným střihem mohou být volné džíny lichotivé a dodat vám bezstarostný cool vzhled.

Návrat k základům

Minimalismus může být ve světě roztomilého oblečení náročný, ale pokud toužíte po nadčasovém a bezstarostném šatníku, teď je ta správná chvíle vrátit se k základům. Klasické džíny, jednoduchá košile a elegantní svetr jsou vše, co potřebujete k tomu, abyste zůstali styloví i během zimy.

a woman in a white sweater holding a pink purse
Foto: Unsplash

Hra s texturami

V zimě věnujte pozornost texturám. Lesk, hebkost a měkkost? Proč si nedopřát tyto pocity i ve svém oblečení? Návrháři a módní značky nám dnes nabízejí širokou škálu možností, ze kterých si můžete vybírat.

Luxusní komfort

Zapomeňte na pohodlí obyčejného domácího oblečení. Tato zima přináší luxusní pohodlí. Od ultra-měkkého kašmíru a hutných pletených svetrů až po lichotivé střihy, které vás klidně doprovodí z gauče až do práce.

Květinové vzory

Pokud jde o květiny, mohou být in v každém ročním období – pokud si vyberete barvy moudře. V zimě volte tmavší odstíny. Místo levandulové zkuste tmavě fialovou. Tmavé květinové vzory působí trochu tajemně, ale stále odvážně. Je to ideální trend k vyzkoušení tuto sezónu.

Foto: answear

Zkrácené bundy

Možná není nejpraktičtějším trendem, ale na správném místě, ve správný čas, při správném počasí bude krátká bunda skvělým statement kouskem této zimy. Lichotivý střih krátké bundy upoutá pozornost na váš pas. Ať už ji zkombinujete s širokými nebo úzkými kalhotami, vždy dělá krásnou siluetu.

Klasické kožíšky

Woman Wearing Black and White Fur Coat and Brown Sunglasses
Foto: Pexels

Ovčí vlněné kabáty jsou klasikou, která nikdy nevyjde z módy, a to platí zejména tuto zimu. Jsou skvělým způsobem, jak přidat do outfitu něco extra, aniž by to bylo nepraktické. Existuje mnoho značek a stylů s pravou či umělou kožešinou, ze kterých si můžete vybrat.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.