Memobottle patří ke stylovým kouskům, které mají nejen svou praktickou část, ale také tu designovou. Co Memobottle přesně je a proč se hodí zrovna vám? Vše, co musíte vědět o žhavé novince, si můžete přečíst právě teď.

memobottle5

Znáte ty dny, kdy zkrátka nemáte chvilku čas si sednout a pořádně doplnit tekutiny? Jelikož je stále více nás, kteří jsou celý den v plném pracovním nasazení, snadno se stane, že si zkrátka zapomeneme nalít pití a dodržovat tak pitný režim. Navíc nikdo z nás nechce nosit neskladnou lahev s vodou vyčnívající z kabelky.

memobottle4

Přesně tohle nám vyřeší designový kousek Memobottle. Memobottle je totiž lahev na pití, která je neuvěřitelně praktická. S její skladností totiž dokážete mít ve své kabelce dostatek pití na celé pochůzky městem nebo obíhání pracovních schůzek. Tato stylová lahev je totiž praktická ve tvaru A5 nebo A6 knihy, a tak ji vložíte do kabelky vedle diáře a máte vystaráno.

memobottle3

Navíc, když takovou lahev vyndáte z kabelky spolu s diářem nebo poznámkovým blokem uprostřed pracovní schůzky, stoprocentně sklidíte obdiv za originální řešení. A o praktické části nežíznění vám snad ani nemusíme říkat.

memobottle2

Menší velikost A6 dokážete naplnit 375ml vody. Skoro „čtyři decky“ vody stále u sebe! To je přece skvělé. Navíc díky opravdu hodně skladnému a malému rozměru se vejde třeba i do zadní kapsy kalhot. Každopádně ji vložíte i do malé kabelky nebo většího psaníčka.

memobottle

Větší velikost je vyráběná v rozměru A5 s objemem 750ml. Tento rozměr Memobottle už je sice větší, i přesto se stále vejde do kabelky vedle diáře či poznámkového bloku jako nic. Můžete si ji vzít jak do kabelky, tak pánské aktovky. Stále budete za hvězdu, stále budete styloví a už nikdy žízniví.

Pokud vám to nestačilo jako důkaz toho, že Memobottle patří k největším stylovkám, ještě máme jednu vychytávku. Součástí balení jsou totiž dvě víčka – bílé a černé. To proto, aby jste každý den za každých okolností ladili.

Autor článku: Klára Brázdová.