V letních měsících nebo na prosluněné dovolené by vám v kabelce rozhodně neměl chybět nepostradatelný pomocník v podobě opalovacího krému. Abyste se vyhnuly zbytečným zdravotním komplikacím a ošklivému popálení, potřebujete spolehlivý opalovací krém, který je kvalitní. Vyzkoušely jsme spoustu opalovacích krémů a přinášíme vám ty NEJ ze všech NEJ. 

PIZ BUIN

Značka PIZ BUIN se chlubí svou kvalitní kosmetikou. Značka je pojmenovaná podle hory v Alpách, kde celý nápad na vývoj kvalitního opalovacího krému vznikl. Vývoj dokonalého opalovacího krému trval od roku 1962. V současnosti patří značka mezi nejoblíbenější opalovací krémy, a musíme uznat, že oprávněně! Nabízí různé ochranné faktory, v mnoha provedeních. Krém se skvěle roztírá, můžete se spolehnout, že se nespálíte, ani kdybyste na sluníčku byli po celý den.

BIODERMA

Bioderma patří mezi další naše oblíbence. Od této značky jsme na kvalitní kosmetiku zvyklí, to není žádnou novinkou. A proto nás ani moc nepřekvapila kvalita opalovacích krémů od této značky. Opalovací krémy se skvěle vsáknou, pokožku hydratují a mají příjemnou vůni.

DAYLONG

Opalovací krémy Daylong jsou speciálně navržené, aby se ochranná vrstva dostala na všechna místa po těle. Díky tomu se krémy skvěle roztírají a příjemně se třpytí. I tato značka opalovacích krémů patří mezi nejkvalitnější na trhu. A teď vzhůru k vodě a opalování bez omezení!

Foto: facebook.com/pizbuinespana, facebook.com/bioderma, facebook.com/daylong.cz.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze